Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismer valaki középkori férfi...

Ismer valaki középkori férfi és női neveket? Én csak néhányat találtam, mert lehet, hogy kelleni fognak

Figyelt kérdés

#középkorinév
2012. dec. 11. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

ANGOL:

- női: Elizabeth, Anne(liese), Catherine, Miranda, Belle/Bella/Isabella, Gertrude, Helena, Elena, Cornelia, Caroline, Roseline/Rosemarie, Marie, Gwendolyn, Kathleen, Josephine, Matilda stb.

- férfi: Joseph, John, Jonathan, Wilmer, William, Alexander, Alfred, Edward, Edmund, Vilmos, Lewis, Ferdinand, Steven/Stephen, Matthew


MAGYAR:

- női: Erzsébet, Anna, Katalin, Rozália, Rózsa, Margit, Matild, Gizella, Eszter, Sára, Viktória stb.

- férfi: József, László, István, Vilmos, János, Jákob, György, Mátyás, Ottó stb.


Azért egy zöld pacsit szerintem megérdemlek. :D

2015. márc. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!