Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó az valakinek, hogy...

Miért jó az valakinek, hogy soha nem beszél a problémáiról másoknak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 16:26
 1/7 anonim válasza:
80%
Én sem beszélem meg másokkal a problémáimat és azért jó, mert így legalább nem szánakoznak rajtam és nem is ég a fejem amiatt, hogy most biztos milyen hülyének néz az, akinek elmondtam a bajomat, hogy milyen kis béna problémáim vannak.
2012. dec. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hátránya, hogy nem kapsz eggyüttérzést,előnye meh hogy az ellenségek nem találnak rajtad fogást :)
2012. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Mert kevés ember van, akiben én megbízok. És a többiek meg lehet kitárgyalnak.
2012. dec. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mindenkinek a saját baja a legnagyobb
2012. dec. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert idővel elfelejtem és senki nem emlékeztet rá még véletlen se és ahogy az előzőek is írták, biztonságosabb nem tudatni másokkal.
2012. dec. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért jó az neked ha valaki beszél róla? Minden ember másmilyen. Valaki NEM VÁGYIK arra, hogy másokkal megbeszélje, nem fogja magát jobban érezni tőle. Ha az ilyen ember beszél mégis róla, akkor csak rosszul fogja magát érezni. Azért mert rajtad segít ha beszélsz róla, még nem mindenki ugyanolyan.
2012. dec. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok de nem azért nem bizok senki be se ha nem mert rám tartozik senki másra csak én rám . .. tőlem önfejüb ember nincs sosem fogadok meg tanácsokat .. nem mindíg előnyos de ez van
2015. febr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!