Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő egyik napról a...

Ha egy nő egyik napról a másikra elkezd változni, új frizura, naponta smink stb akkor az első reakció hogy biztos van valakije vagy tetszeni akar valakinek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 11:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy csak önfejleszt.
2012. okt. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Bizonyos időközönként az ember szeret megújulni mindenféle szerető nélkül is.
2012. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Igen az emberek első reakciója ez.

De én magamról tudom, hogy ez nem biztos, hogy igy van.

Van aki egyszerűen ráébred és megunja a slampos hétköznapokat. Ezért újjit be. Mert szeretné, ha a kedvese ugyan ugy nézne rá mint az első randin vagy ilyesmi....!

Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. (persze, ha olyan nőre gondoltál aki párkapcsolatban él)

2012. okt. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Persze, és ilyenkor indul a pletyka, amit akkor sem tudsz megakadályozni, ha megfeszülsz mérgedben. Amikor én hajszínt váltottam, ugyan ez volt, és rövidebb is lett.


Valójában már a hosszú hajamat nem győztem rendben tartani, nem volt állóképességem a hajvasalgatáshoz. Megszültem, utána hajszínt váltottam, aminek egyszerű magyarázata volt: világosabb lettem, mert kezdődik az itt-ott pár őszhajszál dolog, és így kevésbé feltűnő, mint a régi, sötét hajamnál. Valahogy nem is állt már jól. Aztán 3napig voltam téma a városban. :) Szánalmas.

2012. okt. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Kb. ugyanannyi az esély rá mint arra hogy csak megunta a régi külsejét.
2012. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez az első reakció, de ez szerintem sem helytálló, saját tapasztalatom szerint :)
2012. okt. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
csak a kolléganőjét akarja kikészíteni
2012. okt. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Férjezett vagyok és bevallom sosem foglalkoztam különösképp a külsömmel.

Tegnap csak kihúztam a szemem egy szemcerúzával,férjem ebéd közben vette észre majd két falat közben haláli nyugalommal megkérdezte hogy találkozód van valakivel?

Mondtam hogy persze hogy nincs,és elgondolkodtam azon vajon miért volt ez az első gondolta mikor pontosan tudja hogy miért kezdek változtatásokba.

2012. okt. 31. 11:59
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen azért kérdezett erre rá, mert írtad, hogy nem voltál egy nagy sminkelős lány...Logikus, így én is rákérdeznék...
2012. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
75%
Én is egyik napról a másikra kezdtem el alapozni, púdert használni, kihúzni a szemem. Egyszerűen csak azért, mert rájöttem, hogy így szebb lesz az arcom. Magamnak is jobban fogok tetszeni, páromnak is és igazából mindenkinek. :) Addig is sminkeltem, de belátom, elég amatőr módon.
2012. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!