Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már közületek valakinek...

Volt már közületek valakinek olyan észrevétele, hogy a párotoknak/férjeteknek kisebbségi érzete volt abból adódóan, hogy ti jobb pozícióban voltatok munkahelyet illetően?

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 23:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%

Nem.


(Te nő vagy, vagy férfi? Mire fel ez a sok kérdés? Ennyire unatkozol?)

2012. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%

Még ugyan nem annyira szembetűnő,de látom és hallom is,ahogy a párom szitokszóként használja az egyetemista kifejezést,és ha valamiben nem értünk egyet,előjön,hogy "az egyetemista jobban tudja..".

Ő 25(F), én 20(N).

2012. nov. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Én egyetemre jártam, az ex-barátom szakközépbe érettségi után.

El nem tudom mondani, mit össze piszkálódott emiatt.

2012. nov. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
A párom munkája inkább a hosszútávú tervezésről szól, egyelőre nincs túl sok jövedelme belőle, én kb dupla annyit keresek, mint ő. Ezt viccesen szokta mondogatni másoknak, de minden viccnek a fele komoly, biztos ténylegesen is zavarja őt. De ha minden jól megy (és miért ne menne jól, álljunk hozzá pozitívan) pár éven belül már ő fog többet keresni.
2012. nov. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen az exemnek komoly problemai voltak velem. Pedig nem gondolom, hogy okosabb lennek hiszen neki is voltak nagyon pozitiv tulajdonsagai. Mikor kulonmentunk jottem ra, hogy ez azert nozik meg azert beszel hulyesegeket mert komoly onertekelesi problemai vannak - igaz ez mar nem az en problemam volt. A sok buta no meg bedolt az "anyam soha nem szeretett" dumanak - nem is nagyon tetszett neki mikor egy ido utan megjegyeztem, hogy felnott vagy, allj mar a labadra az unokaocsemnek apja anyja alkesz volt megse sir allandoan....aztan elengedtem. Az se tetszett neki de nekem nem volt jo hogy foldbetiport es megalazott masok elott. Plane ha idegen nyelven kellett beszelgetnunk mert o a magyaron kivul mast nemigen sajatitott el. A bnom egyet mondott es nagy igazsag: ha az ember part valaszt nagy figyelmet szenteljen annak, hogy az illeto nehogy butabb legyen nall. Az olyan csak lehuz az aki okosabb az magaval repit!
2012. nov. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk nem volt gond, büszke volt az állásomra. Aztán szülni mentem. Most nem tudok ugyanoda visszamenni dolgozni, munkát keresek. azt nem tudom, hgoy fogja érinteni, ha nem találok...
2012. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Az előző párom folyamatosan szurkálódott. Én csinálom az egyetemet, ő abbahagyta. Aztán amikor lett egy jó állása, akkor normalizálódott a dolog, valószínűleg az járt a fejében, hogy lehet, hogy nekem diplomám lesz, de ő többet keres.


A mostani párom viszont már az elején megmondta, hogy ő nem tűrné el, ha a nő többet keresne nála. Egyszerűen a férfiassága sárba tiprását látná benne. Mondjuk neki az a fő célja, hogy minél többet keressen, és jól is csinálja, messze a magyar átlag fölötti jövedelme van. Emiatt aztán elég kicsi az esély arra, hogy valaha is többet keressek nála.

2012. nov. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

szerencsére nincs gond ebből nálunk.

Nekem diplomám van ő neki szakmunkás bizonyítványa.

Ő nagyon jó a szakmájában és igazán szereti is.

2012. nov. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát én meg azt mondom, hogy az aki képes a jövedelme alapján, meg az annak a különbsége miatt diszkriminálni a párját, és ez alapján dönteni hogy ki kell neki ki nem, az rohadjon meg, aztán vegyen el egy 8 általánossal integető tanyasi fejőnőt, és amellett tegye a janit, olyat érdemel.

Nem igaz hogy nem lehet túllépni ezen a kérdésen azzal, hogy akkor mindenki a maga bukszájából él aztán annyit költ amennyire futja, a rezsi felesbe megy aztán keresel amennyit tudsz.

Már az alapból undorító ahogy egyes ponák hajlamosak rámenni a pénzre aztán kitartatni magukat, annak ellenére hogy saját magukra eleget keresnek.

2012. nov. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

arról meg ne is beszéljünk hogy a jobb pozíció meg az elvégzett tanulmányok mennyire nincsenek öszhangban ebben az országban, mert véletlen sincs egyenes arányosság a 2 között.

Annál inkább a kapcsolatoknak meg a pofátlan kitúromkodó természetnek.

2012. nov. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!