Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az apám egyáltalán nem foglalk...

Az apám egyáltalán nem foglalkozik velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mostanában ha köszönök neki, maximum morogva visszaköszön. Ha megpróbálok vele beszélgetni, feláll és elmegy máshova, vagy tovább morog az orra alatt, szótlan, hozzám se akar szólni, és ilyenkor sarkon fordulok. Akármit csinálok, neki sosem elég jó. 4-est kaptam tesiből, és akkor az jött, hogy "Nem igaz hogy csak ennyire vagy képes, azt a sz*r gépet persze tudod nyomni". Mindent "erre a sz*rra" fog. Gépezek napi 2 órát....van mikor kevesebbet, és mindig tanulok. Az egy másik dolog hogy elfelejtem-e vagy nem.

Én próbáltam a kedvében járni de nem megy! :(

Fogalmam sincs mit tegyek, de kérem vissza az apámat, akit mindig érdekelt hogy mi van velem, mindig biztatott hogy a rosszabb jegyet ki tudom javítani, le tudtam vele ülni, és tudtunk beszélgetni!

Én szeretném ha visszajönne ez az apám.


12/L


2012. dec. 12. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

"Fogalmam sincs mit tegyek, de kérem vissza az apámat, akit mindig érdekelt hogy mi van velem, mindig biztatott hogy a rosszabb jegyet ki tudom javítani, le tudtam vele ülni, és tudtunk beszélgetni!

Én szeretném ha visszajönne ez az apám. "


Nem vagyok/vagyunk Óz, a nagy varázslók......

2012. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Ha megváltozott az apukád, annak biztos van valami oka. De ezen mi nem tudunk segíteni. Anyukád nincs? Valaki a családon belül? Esetleg sulipszichológus?
2012. dec. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem akarom h sz*rjon a fejemre, mert jelenleg azt csinálja. Hónapok úta alig beszéltünk, mert mindig leráz.
2012. dec. 12. 18:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondd el neki is. Anyádtol is kérdezz, hogy mi történhetett, ha vannak testvéreid, tölük is. Lehet, hogy nem te vagy az oka, lehet, hogy te, de ne hagyd annyiban.
2012. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Van anyukám. Anyukám egy nagyon elfoglalt ember, hajnaltól estig dolgozik, csinál valamit, és este már fáradt, és akkor nem tud engem eltűrni. :(

Sulipszichológushoz nem megyek el. Lehet hogy bennem van a hiba?

2012. dec. 12. 18:39
 6/6 A kérdező kommentje:

Apámat megkérdeztem. Akkor megnyugtatott hogy szeret meg minden, megölelt, majd 10 perc múlva minden "visszaállt".

Anyámat is kérdeztem, mondta, hogy nem tudja hogy mostanában mi baja van.

Testvérem külön lakik.

2012. dec. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!