Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem foglalkozik velem az...

Nem foglalkozik velem az apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apám 3 éve megismerkedett egy házas nővel szolnokon. Bár ő a Csepel-szigeten lakot összejött vele. A Csajnak férje volt, és két gyereke. Elvált a Férjétől. Elköltözött Csepel-szigetre apámhoz, aki a nagymamánál lakott... A Csaj mindenkit mindenkivel egymás ellen uszított. Nem adtak haza pénzt, de felzabálták a hűtöt. Karácsony után történt egy kis vita, ami után a nagymamám kirakta őket. Apám elköltözött szolnok környékére. Utánna csak telefonon tartottuk a kapcsolatot, azt is rutkán. Gyerektartást nem fizet...stb másfél év után találkoztunk nyáron. Akkor is kb.10 percre. Azóta sincs semmi. Megszületett a gyereke, akit az Éva egy évig hordott a szíve alatt...Ebbe nem mélyednék jobban bele, talán még annyit hozzáfűznék, hogy még senki nem látta azt a gyereket, és okom van feltételezni, hogy nincs is. Ez volt Decemberben. Utánna még küldött egy sms-t, hogy munkahelyet váltot, és hónapokig semmi. Csak a csajjal beszéltem aki átsem adta az üzeneteimet neki. Főlhívtam néhány régi számát, mert a jelenlegi számát sem tudtam. Az egyik kicsöngött, és fevette. Beszéltünk kb. 2 hónapja, és azóta sincs semmi hírem róla. Nem foglalkozik velem, gyerektartást sem fizet.
2010. máj. 7. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
ha ő sz*rik rád, akkor te se tehetsz mást... ilyen emberrel nem érdemes foglalkozni, még akkor se, ha az apád
2010. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem majdnem ugyanez volt a helyzet, azzal a különbséggel hogy egy városban élünk, és édesapám mikor három éves voltam hagyott el, egy idejig vitt, látogatott, aztán 8-9 éves lehettem mikor megszűnt a kapcsolat. fél évetne egyszer anyunak bedobott vmi pénzt a munkahelyére, és karácsonykor láttam 5 percre. 10éven ekresztül rágtam magam rajta hogy mit csináljak vele, és végül egyszer elmondtam neki hogy hiányzik nekem és szeretném kicsit többet látni. Elmondtam hogy mennyire rosszul esett hogy miután megszületett a másik gyereke engem még pár honapig elvitt hogy vigyázzak a gyerekre, utánna azért sem mert a másik gyerek is elköltözött mellőle.

Szerintem keresd meg édesapád, hozz össze egy találkozót és mondd el neki hogy hiányzik neked és szeretnél sűrűbben vele lenni, hallani róla. üljetek be vmi helyre és mondd el neki hogy szükséged van rá. Valószínűleg magába mélyed és igyekszik majd, ha mégsem, akkor valóban nem tudsz sajnos mit kezdeni...

2010. máj. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!