Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik sok hülye kérdést feltesz...

Akik sok hülye kérdést feltesznek minden nap itt a GYIK-en, azok nem dolgoznak? Vagy munka közben írogatnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 13. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mint te, például?
2012. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Te pl. hogy írsz most ide?

Nyilván ők is ugyanúgy...

2012. dec. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. balesetem volt és három hete itthon fekszem, kezdek már begolyózni tőle, nem csodálkoznék, ha elkezdenék hamarosan hülye kérdéseket írkálni ide.
2012. dec. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg gondolom, azok a munkanélküliek, akik már belefáradtak, és reményüket vesztették a munkahely-keresésbe, találásba. Ezzel egy kicsit kikapcsolják magukat.

Én pl. nyugdíjasként kerestem volna magamnak valami munkát, megelégedtem volna egy 4 órással is. A rengeteg fiatalnak sincs munkája, akkor mit csináljak?

2012. dec. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én munkanélküli vagyok, de egy darab kérdést nem írtam ki. :D
2012. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én munka közben írogatok. Napi 8 órát a gép előtt kell ülnöm, de a feladataim ellátása max.2-3 órát vesz igénybe. A fennmaradó időben játszom, olvasgatok, fórumozok gyk-zok...
2012. dec. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És legalább jól fizetnek?

Nincs nálatok felvétel? :)

2012. dec. 13. 14:11
 8/10 anonim ***** válasza:

De van, ha ismered a főosztályvezetőt. Ha nem ismered, akkor nincs felvétel...

Átveréses nagy cirkusz ez az egész közigazgatás...

2012. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Legutóbbi melóhelyemen a munkaidőben 99,9%-ában az egy irodában tartózkodó 8 db titkárnő mást sem csinált csak netezett, havi átlag 180000 Ft fizetésért.Mire jó a diploma, meg a sok diplomás, igaz?Ne meg az ismeretség.
2012. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sok a fizetett provokátor is.

Szerintem a kérdésed erre irányult. Tényleg vannak akiknek provokációért fizetnek, netes káosz szításért... (mindenféle párthoz kapcsolódnak)

Ezen kívül akinek van ideje és agyhalott az azt hiszi hogy vicces dolog hülyét kérdezni..

2013. febr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!