Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a chat.hu...

Miért van az, hogy a chat.hu fél óra alatt tönkretesz lelkileg?

Figyelt kérdés

Tele van trollokkal és az ember próbálja a legjobb formájában előadni magát és a trollok mással sem foglalkoznak csak hogy szétszedjék. Az a baj, hogy ez lelkileg olyan erős benyomásokat tesz, hogy teljesen összezavarja az embert és minden szép dolgot tervet, mindent felülír és szarnak érzi magát.


Már elhatároztam, hogy soha többet nem megyek oda fel, de egy két hetente mégis annyira elfog az unalom, hogy felmegyek és egyszerűen kikészülök, pozitív jófej srácból ingerült idegroncs leszek fél óra alatt. Nyugtassatok meg, hogy nem csak én tapasztaltam ezt és túl lehet élni valahogy, mert nagyon érzékeny vagyok az ilyenre, főleg azért, mert szociálisan nagyon fejlett vagyok és néha idegenek véleményére is hajlamos vagyok adni, bár élőben sokszor figyelmen kívül hagyom, mégis elgondolkozok rajta.


2012. dec. 13. 15:35
 1/4 A kérdező kommentje:

Azzal mentem oda, hogy járt-e már valaki barcelonában mert ki szeretném vinni a barátnőmet, aztán elkezdett nekem pár troll sírni, hogy nekik nincs barátnőjük meg 14 évesek jönnek be nekik.


Először próbáltam segíteni nekik leírni minden élettapasztalatomat hátha megmentek pár lelket, aztán feljött az egyik egy másik nicknéven és kegyetlenül elkezdett oltogatni, tudtam hogy ő az, mégis.... az a mosolygós kövér kis kocka olyan rutinnal és határozottsággal vágott a lelkembe, hogy szinte sírtam, pedig ezerszer komolyabb ember vagyok. Aztán amikor már a kezükben tartottak minden védekezésemmel visszamartak belém és úgy léptem ki mint egy lelki roncs :/

2012. dec. 13. 15:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Chat.hu sajnos nagyon régóta teljesen szétesett anno (5 éve?) még mókás volt, de mára csak pár perverz maradt ott akiknek hobbija a kiscsajok molesztálása, indiszkrét kérdésekkel való bombázása, illetve arról mesélni, hogy milyen farkuk van mikor kivel akartak lefeküdni stb.


Vannak jobb fórumok is ahol az ilyeneket kizárják. Oda kell menni.

2012. dec. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na azért a gyakorin is vannak olyan bicskanyitogató kérdések és emberek, hogy egyesével tudnám a fejüket a falba verni. De mindenhol kb. Online jtáékban, fórumokon, mindenelhol. Nem mondom néha én se vagyok a legkedvesebb, de borzasztó ez a szint. Ennek a legalja a chat.hu kb. Évek óta a közelébe se megyek, 1-2 elvetemült alkalommal regisztráltam, hogy hátha lehet egy jót dumálni... Aha, hát nem. Értelmi fekete lyuk, ami ott van.
2012. dec. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Normális emberként nincs fent ilyen szenny oldalon helyed:).

Nyugodj meg, az emberi butaság, a mérhetetlen féltékenység, és az a kenyetlen tapintatlanság összképe ami téged padlóra tesz. Pedig ezt fel sem kéne venni:).

2012. dec. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!