Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi fáj legjobban lelkileg az...

Mi fáj legjobban lelkileg az életben?

Figyelt kérdés
Én szerintem legrosszabb valakinek a hiánya, akár eltávozott, akár csak nincsen velünk.
2012. okt. 15. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A másik amit mondanék az az hha valaki akiben addig nagyon megbíztál, csúnyán becsap
2012. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a hiány. A legjobban az ha meghal vagy ha tudod, hogy veszélynek van kitéve. Pl a katonák. Leginkább amerikai katonák.


Meg amit az első írt, hogy csúnyán átver valaki olyan akiben tényleg megbízol. Nincs gyerekem, fiatal vagyok de szerintem az is hogyha a gyereked felnő és szó nélkül lelép.

2012. okt. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy az emberek képtelenek emberségesen, tisztességesen viselkedni egymással.

Mitől lett össznemzeti sport egymás alázása, letaposása, diszkriminálása, átverése?

Ha mi emberek csak egy kicsit is kedvesebben, türelmesebben, megértőbben, empatikusabban fordulnánk egymás ebben az országban fele ennyi idegbajos lelki roncs nem lenne. Nekem olyan szinten elegem van ebből az újfajta undorító mentalitásból, hogy szívesen ébrednék egyszer egy lakatlan szigeten, hogy sose lássak többé embert, egyből lemenne a vérnyomásom. Ennyi szemét, egoista, alacsony lelki-érzelmi iq-val rendelkező, nagypofájú, svindler jani még nem volt ebben az országban. Belefáradtam mert nem tudom én is felvenni ezt az erősebb kutya b***ik mentalitást, elegem van.

Az én lelkemet ez darálja. Kinek mi ugye...

2012. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!