Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nem bírok az osztálytársammal...

Nem bírok az osztálytársammal egy légtérben lenni. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Szóval van egy "fogyatékos" az osztályban nem tudok róla hogy bárki a barátja lenne. Egy undorító ember és hogy miért?

1. Folyton krákod vagy hát erre nincs jó szó.ööööökkkzöööööööö.

A biosz tanár azért ültette az utolsó padba mert őt is felhúzta a dolog és nem bírja ki.(Heti 2 óra van vele) És mi hogy bírjuk ki napi 5 órát vele?

2.Folyton fől le emeli a hangját és ez is zavaró tud lenni.Pl a tanár kérdez ő meg bekiabálja k*rva hangosan a választ.

3.Biosz órán láttam hogy nyáladzik.(erről szerintem ennyi)

4. Tesi órán egy kicsit odébb löktem mert nem ált ki az ajtóból és taknyos lett a kezem.Tavaly pl a barátnőm mondta neki hogy van valami rajta.Rájött hogy takony az és

erre azt mondta a "fogyatékos" Tudom leszoktam hogy megegyem.

És folyton hülyén bambul.

Alsóban folyton bepisilt és már nagyon irritál.

Most komolyan mit csináljak vele?

Most vagyok 11 éves lány.



2012. dec. 13. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
11 évsen nincs annyi eszed, hogy észrevett, mentálisan baj van az osztálytársaddal? Csak gondolom a szülei nem hajlandók szakemberhez vinni. El kell viselni, ennél nagyobb bajod ne legyen az életben.
2012. dec. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 intrepid ***** válasza:
Nagytudású "okos" vezetők berakták az értelmes gyerekek közé azokat, akiknek a gyógypedagógián lenne a helyük. Nekik is jobb lenne ott, és az egészségeseknek is nélkülük.
2012. dec. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!