Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tesznek semmit a...

Miért nem tesznek semmit a Nyugat-európai országok a bevándorlók elle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 16. 18:38
 1/8 A kérdező kommentje:
ellen bocsánat
2012. dec. 16. 18:39
 2/8 anonim válasza:
58%
Szerintem pont hogy tesznek ellene.Pl: Franciák is felszámolták a gettókat..Csak a mi kormányunk ilyen hülye hogy minden csavargót befogad,aztán meg fizeti neki a segélyt.
2012. dec. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem arra gondolok. Arra, hogy sok ott a nigger, kínai, zsidó akik em bűnöznek de akkor sem jó... Érted.
2012. dec. 16. 19:05
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon-nagyon meg kéne szigorítani a bevándorlást minden egyes országban. Amint belép, ujjlenyomat, DNS- és vérminta vétel, íriszfotó mindenkiről.

Akár Európán belülről jön, akár onnan kívülről.


Nem jó dolog mindenkivel bizalmatlannak lenni, de meglett a böjtje annak, hogy szabadosan álltak a hatóságok a bevándorlás kérdéséhez.

2012. dec. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4: Hülye, te is az egyikben vagy bevándorló? Én arra gondoltam, hogy Angliában több fekete van mint fehér. És ott vannak az arabok, mi, lengyelek. Szerinted ez normális?
2012. dec. 16. 21:33
 6/8 anonim válasza:
0%

azért nem tesznek semmit, mert szerencsére nem mindenki olyan begyöpösödött gondolkodású, mint pl te, vagy sok válaszadó.

az, hogy országokra van bontva a világ nem jelenti azt, hogy uraljuk a földet. mind emberek vagyunk, senki sem felsőbbrendű a másiknál, mindenkinek ugyanannyi joga van a rendes megélhetésért.

tegyük fel, hogy ázsiában mennyi földrengés meg árvíz meg hasonlók vannak. inkább maradjanak ott az ázsiaiak, csak azért, hogy az olyanok ,mint ti ne nézzétek ki innen őket, vagy ha megtehetik akkor inkább menjenek el egy olyan országba, ahol nem fenyegeti őket ilyen veszély,és normálisan meg tudnak élni?

nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele, de ha behozhatnám az európai országokba az afrikai éhezőket, akkor gondolkodás nélkül megtenném, itt lenne lehetőségük normális életre... egyáltalán nem érdekelne, hogy a buszon nem az én nyelvemet beszéli, örülnék neki, hogy van elég ennivalója és rendes iskolába járhat.

csak azért, mert magyarországra születsz nem jelenti azt, hogy több jogod van itt élni, mint egy ázsiainak vagy afrikainak, csak ti bele sem gondoltok,hogy más országokban mi van. rengeteg arab országban háborúznak és nőket erőszakolnak és ölnek meg, ha valakinek van lehetősége arra, hogy elhozza a családját európába, szerintetek nem teszik meg?! ti meg itt ki is nézitek, mintha több jogotok lenne arra, hogy itt lakjatok. fogjátok már fel, hogy minden ember egyenrangú, és azzal senki nem árt senkinek, hogy átjön egy másik országba. ez nem a te országod. én speciel azt is hülyeségnek tartom, hogy a földet országokra tagoljuk, de mindegy.

2013. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, a kelet-európaiakra is ugyanezt kéne bevezetni.


Tudod miért?


Rengetegen csinálták - köztük magyarok is - hogy az első három munkahónap után felvettek 3-4000 GBP kölcsönt (ott olyan a rendszer, hogy ezt megteheted), aztán eltűntek, mint szürke szamár a ködben.

Tudod, hogy volt ez lehetséges? Úgy, hogy az anyaországi címüket nem volt kötelező megadni.

Na most már igen, mert anélkül még bankszámlát sem tudsz nyitni, amire a fizetésedet utalják.


A másik népszerű csalás az volt, hogy elvitték Angliába a gyereket, beíratták iskolába, aztán hazahozták, de a segélyt ugyanúgy felvették utána, hiába nem ott járt iskolába.


Szóval köszönd meg a sok lengyel, román, bolgár, meg magyar bevándorlónak, hogy miattuk megszigorították az ottani rendszert, és nem kedvelik a kelet-európai bevándorlókat. Akkor sem, ha beszélik a nyelvet és értenek v.mihez.


Továbbá, sokan itthonról is úgy mennek ki, hogy se nyelvtudásuk, se megtakarított pénzük, aztán nem jön be a számítás és ciki van, és mennek a nagykövetségre, hogy vigyék őket haza, mert nincs pénz még fapados jegyre sem.

Nem véletlenül adta ki az angliai magyar nagykövetség a felhívást, hogy minden kivándorló SAJÁT MAGA gondoskodjon a hazautazása költségeiről, mert a követség et nem tudja állni.


Amit meg te mondasz a feketékről, az nagyon igaz. Pl. Coventry tele van négerekkel és indiaiakkal, nagyon magas is a bűnözési ráta. Ahogy tömegesen betelepültek a városba, az angolok leléptek.

2013. máj. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja! Azt kihagytam, h a dolog lényege az, hogy az anyaországi lakócím ismerte nélkül nem tudták behajtani a tartozást a bankok.
2013. máj. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!