Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet ez ellen tenni?...

Mit lehet ez ellen tenni? [szorongás; bővebben lent]

Figyelt kérdés

Körülbelül 1 hónapja kezdődött...együtt buszozok a hét 3 napján egy férfival és szokott nézni és egyszer direkt(!) nekem jött hátulról. (biztos hogy direkt volt, nem csak bemesélem magamnak...) Aztán azóta nagyon félek kimenni az utcára is, meg szinte minden embert gyanúsnak találok. Azt hiszem mindig hogy meg akarnak támadni, meg hogy engem bámulnak... Szorongok szinte minden nap, kivéve a hétvégéket, mert akkor pl tudom hogy nem látom azt a férfit a buszon.. Mit lehet ellene tenni? Azon gondolkoztam hogy elkezdek szedni magne B6-ot... nem tudom mennyire jó megoldás...


14/L


2012. dec. 17. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez azért nem alaptalan, ha igaz amit írsz. Szóval a magnézium nem fog segíteni. Beszélj róla a szüleiddel, vagy valakivel akiben megbízol.
2012. dec. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tudják a férfis dolgot... de nem tudnak mit csinálni..

Amíg nem követ, addig nincs baj. De én minden reggel, este rosszul vagyok és szorongok mert tudom hogy a buszon látom majd..és félek h megint nekem jön v bármi ...

2012. dec. 17. 16:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Korábbi/későbbi busszal nem tudsz járni? Vagy egy ismerőssel közösen?
2012. dec. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

na de most ha neked is megy, akkor mi történhet?

erre gondolj és sztem nincs miért paráznod ...

2013. jan. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!