Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás! Mit tegyünk szorong...

Szorongás! Mit tegyünk szorongás ellen?

Figyelt kérdés
Gyógyszert nem szeretnék szedni,pszichológushoz nem tudok menni. Mit ajánlotok,mivel győzhető le az általános szorongás? Valamilyen homeopátiás szer,vagy gyógynövénytea,stb?

2012. nov. 3. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
mitől szorongsz? ha pl. emberek között, akkor el kell járni, rá kell kényszerítened magad arra, hogy emberek között vagy, beszélgetsz stb. nekem is ez volt mikor 15éves voltam kb, évekig egy szorongós lány voltam. elkezdtem társaságba járni, találkozni emberekkel, erre arra menni. most 23évesen tök vidám vagyok, szeretek emberek közé járni, beszélgetni, ismerkedni. a lényeg, hogy kényszerítsd rá magad a helyzetre, bármi is legyen az. nem kell ide pszichológus meg akármi. csak magadon segíthetsz.
2012. nov. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Izi17 válasza:
Ez tényleg függ attól, hogy mitől szorongsz, én a sportolást ajánlom terápiának, mert önbizalmat ad, levezeted vele a stresszt. Lehet otthon is, ha nem tudsz, vagy akarsz elmenni edzőterembe. Étkezz egészségesen, sok zöldség, gyümölcs, kevés hús, ha könnyebb a testnek, könnyebb a léleknek is, szerintem.
2012. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A következő gyógynövényeket javaslom: orbáncfű, levendula, citromfű, ánizstermés, galagonya.

Estére komló, macskagyökér. Gyors segítségnek egy-két szem valeriana (macskagyökér) tabletta, az elég erős.


A homeopátiás szerek átverés, nem ér semmit. Ezekbe a hatásos mennyiség milliomod részét teszik, zűrzavaros ezoterikus elvek alapják.


Ha a gyógynövény nem segít, keress fel orvost, a gyógyszer néha szükséges rossz. Túl rövid az élet, hogy évtizedekig várjunk az esetleges spontán gyógyulásra.

2012. nov. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A szorongás okát kellene megszüntetni. Ez sem egyszerű, hiszen pont a szorongás okoz olykor gondolkodási nehézséget, mármint hogy ki tudjad elemezni. A pszichiátria először meggyógyítja az agyat, gyógyszerrel, majd a gyógyult agy megtalálja a módját az ok megszüntetésének.
2012. nov. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! sedatif pc vel próbálkozom,a valeriana nekem nem hatott régebben:(
2012. nov. 5. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Terápia, társas összejövetelek, valamilyen sport, amit kedvelsz
2015. aug. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!