Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Konfliktusok voltak a szobatár...

Konfliktusok voltak a szobatársaimmal ezért ki akarnak rúgni a kollégiumból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kollégium igazgató valósággal rástartolt a témára, mindenféle emaileket kért mindenkitől, mindenkit kihallgatott aki rosszban van velem, főleg a negatívumokat emelte ki, ráadásul a zuhanyozót is tönkretettem.


3 megoldást látok célszerűnek

1 megpróbálom magamat nagyobb embernek feltűntetni mint ő maga. hogy a családom ezzel azzal foglalkozik, ha kell biztosítunk a kollégium számára ezt azt, hogy.... tehát lefizetem úgymond + kifizetem a zuhanyozóban okozott károkat, a konfliktusokkal nem törődve


2 közlöm vele, hogy a fegyelmi tárgyalásra be szeretnék vonni két tanút, egy jegyzőt és egy védőt, és nem bánja-e ha esetleg később bírósági ügyekben is részt kell majd vennie, illetve fellebbezhetek-e a döntés során

(ez szerintem rossz húzás lenne)


3 vagy egyszerűen csak közlöm, hogy kifizetem a zuhanycsapot, és benyalok neki elég rendesen?


2012. dec. 18. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan sok pénzetek van, akkor miért nem mégy albérletbe? Látszik, hogy egy nagyképű, beképzelt, összeférhetetlen ember vagy. Mindenkinek jobb, ha lelépsz.
2012. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem értetted meg a lényeget, nincs sok pénzünk, de ezt még beadhatom az igazgatónak.
2012. dec. 18. 13:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Az alap, hogy az okozott kárt megtéríted. Ha nagyon szeretnél továbbra is kollégista lenni, akkor húzd össze magad, és hitesd el mindenkivel, hogy tudsz normálisan viselkedni.
2012. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyébként senki sem normális a kollégiumban, szobatársam meleg és folyamatosan molesztál, másik szobatársam reggelente 5 köbméter dezodort fúj a szoba levegőjébe, a legdurvább érvek amiket kiemeltek ellenem az, hogy emiatt említést tettem neki, meg hogy romlott kajákat tartok a hűtőben (ami nem is igaz) most szerintem ez nonszensz, ha ezért kirúgnak minimum feljelenthetném az igazgatót, hogy ilyen baromságok miatt járt el ilyen durván.
2012. dec. 18. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Márpedig valamiért nem bírnak. El kellene gondolkozni, miért.
2012. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mert nem járok velük bulizni. Kinéznek.


Ezért szar olyanokkal összekerülni akikkel nem vagy összhangban. Akkor is idegen leszel ha bírnak és elég egy rossz húzás és a hátad mögött széttépnek.

2012. dec. 18. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Így vagy úgy, de nem vagy odavaló. de te sem vagy az a rózsáslelkű szűzlányka, ha letörted a csapot...
2012. dec. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andizsuzsi ***** válasza:

"legdurvább érvek amiket kiemeltek ellenem az, hogy emiatt említést tettem neki"


Milyen stílusban?

2012. dec. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!