Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy nagyon szegény család...

Van egy nagyon szegény család hogyan lehetne segíteni nekik? (Lenn)

Figyelt kérdés

Nagyon szegények, 3 gyermekük van és kenyérre is alig van pénzük. Szeretném megkérdezni, hogyan lehetne rajtuk segíteni? Nem cigányok és nem érdemlik meg ezt a sorsot!

Nagyon segítőkészek, nagyon rendesek, aranyosak!

Válaszokat előre is köszönöm!


2012. dec. 19. 20:46
 1/2 anonim válasza:

Ha tudsz, van rá módod, vigyél nekik kenyeret, ha van egy kis pénzed amit ha úgy gondolod hogy eladakoznál add nekik.

Kérdezd meg miben tudsz nekik segíteni, és igyekezz megtenni nekik amit tudsz, megérdemelnek.

És ne feledd!

-Jótett helyébe jót várj!

Ha eszerint az elv szerint élsz, elégedett leszel az életeddel :)

Kitudja lehet egy nap nyernek a lottón, vagy akármi...

2012. dec. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 wartburg353s ***** válasza:
Gondolom, hosszú távon kéne nekik a segítség, ezt nem tudom, hogy lehetne megoldani, de most Karácsonykor én sütnék nekik a helyedben egy csomó sütit, és átvinném. Előtte megkérdezném az ismerőseimet, nincs-e valakinek megunt, de még jó állapotban lévő ruhája, cipője, gyerekjátéka, és azt is összeszedném, átvinném. Szerintem örülnének neki.
2012. dec. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!