Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Eléggé összeves...

Mit csináljak? Eléggé összevesztem az egyik volt barátnőmmel, és elég durva dolgokkal vádol, ami nem igaz. Ma meg akartak verni iskolából hazafelé tartó utamból, de én csak hallgattam, nem válaszoltam semmit. Többi lent.

Figyelt kérdés
Anya holnap be akar menni az iskolába, mert nekem nem hisz, és Erikától (akivel összevesztem) megkérdezni tőle ezt a dolgot. Régebben, lassan 1 éve volt egy kis vita anya és én köztem, amikor nem hitt nekem, és tudom, hogy most sem fog hinni nekem. Mit csináljak?
2012. dec. 20. 14:27
 1/2 anonim válasza:

Ha meg akartak verni útközben, akkor elég komoly lehet a vád. Lehetne egy kicsit konkrétabban arról, hogy miért vesztetek össze?


Anyud, ha 1 éve nem hitt neked, az nem azt jelenti, hogy már soha többé nem fog. Csak szeretne meggyőződni arról, hogy a többiek ezt hogyan adják elő.

2012. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

abból indult hogy azt mondták rám, hogy én az utca sarkán állok.

és azért nem hisz anya nekem, mert ha hinne nem jönne be holnap..

2012. dec. 20. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!