Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Előfordul, hogy szinte az...

Előfordul, hogy szinte az egész napotok "kockulósan" alakul?

Figyelt kérdés
Nincs lelkiismeret furdalásotok utána? Gyakran van ilyen?
2012. dec. 21. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lelkiismeret furdalásom olyankor, sőt már nagyon vágyom egy ilyen napra, mert már hónapok óta nem volt.Na de majd most az ünnepek alatt csinálok egyet!
2012. dec. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem néha alakul úgy, és a végén kicsit rossz érzésem van, hogy elszúrtam egy egész napomat. Kockulással sajnos nagyon tud menni az idő. :(
2012. dec. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen sok ilyen volt :D jó visszaemlékezni, de azért nem vagyok büszke rá. De tény volt olyan, hogy rohantam az ágyból a géphez és tök sötétben mikor mindenki aludt még nyomtam :D ma már nem tud lekötni egy játék se ennyire szerencsére :D de volt olyan egyszer, hogy abbahagytam délutánfelé, és iszonyúan elkezdett fájni a fejem meg szédültem mikor felálltam a géptől: na mondom leszarom játszok inkább tovább :D ekkor általános iskolás voltam még.
2012. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én egész nap csajozni szoktam neten, majd ha találok jót elhívom :D
2012. dec. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy szinte az egész napom nem kockulással alakul - úgy néha néha előfordul. :)

Hivatásos hexaéder mivoltomban rosszul jönne ki, ha furdalna a lelkiismeret.

2012. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Informatikusként én nem látok problémát azzal, hogy egész nap a gép előtt ülök néha.

De mondjuk többségében én nem is játszani szoktam. :)

2012. dec. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordul,hogy egész vagy fél napokat is a gép előtt töltök.Egyáltalán nincs lelkiismeret furdaláson ez miatt.Miért is lenne?!:D
2012. dec. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!