Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit csinálnátok a helyemben...

Ti mit csinálnátok a helyemben? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon jó osztályközösség tagja vagyok, és ugye itt a szünet. Ami jó, mert végre itt van. Csak uccsó év az osztálynak (csomóan mennek hatosztályos gimibe) és nem látok max 5 embert. Emailcímét csak páruknak tudom, meg amúgysem adja az vissza azt az érzést hogy együtt vagyunk. Mit csináljak???? Komoly válaszokat lécci!!! :(
2012. dec. 21. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Facebookon tudtok beszélni éjjel nappal. Lehet találkozgatni itt ott. Most ha fejreállsz akkor is elmegy néhány gyerek
2012. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem kb 3-an maradnak suliban és a téli szünetben látok max 5 embert. Hogy üssem el a szabadidőt, hogy ne legyen hiányérzetem. Am a facebook nem az igazi. Virtuális szívecse? ugyan már!!
2012. dec. 21. 17:31
 3/3 anonim válasza:
Tényleg nagyon sok módon tarthatod velük a kapcsolatot, meg gondolom hétvégente is tudtok találkozni. De olyan osztályt nem lehet megtartani, ahova 3-an járnak, szóval vagy lesznek új diákok, vagy összevonnak titeket másik osztállyal, de a lényeg, hogy biztos lesz új osztálytársad. Szóval ismerkedj! :)
2012. dec. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!