Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha újrakezdhetnétek az életete...

Ha újrakezdhetnétek az életeteket, mit csinálnátok másképp?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 12:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Semmit.
2012. nov. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mindent. :)
2012. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egyenlőre semmit sem csinálnék másképp. Most 24 éves vagyok, meg vagyok elégedve azzal, ami eddig történt.
2012. nov. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kinyitnám a szám rengeteg helyen,na persze meg tudnám mibe nem kell belemenni, ez pont elég lenne, hogy az egész életem változzon.
2012. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Több pénzt tennék félre a diákmelókból :)
2012. nov. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
több időt fordítottam volna az angol nyelvre, mert akkor most nem rettegnék angol interjútól...19/L :D
2012. nov. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sok mindent másképp csinálnék vagy nem csinálnék. Viszont az is biztos, hogy akkor nem lennék most itt, ahol vagyok és nem lennének azok az emberek körülöttem, akik most vannak.

Emiatt pedig semmit nem csinálnék másképp!

Megtaláltam a "nyugalmat és a lelki békémet", amikor megszületett a lányom.

Ha másképp lenne minden, ő most nem aludna a szobájában. Ez viszont számomra nem lenne jó!

2012. nov. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó családom van, barátaim szóval ebből a szempontból abszolút semmit nem változtatnék. Párkapcsolat szempontjából sem, mert voltak ám rossz időszakok az életemben, de mindegyikből tanultam valamit és ezáltal fejlődött a személyiségem, úgy érzem jó irányban.

Viszont amin változtatnék gondolkodás nélkül: jobban tanulnék, és érettségi után olyan szakra mennék, amit igazán szeretek és nem lennék egy lusta dög, mint voltam. Talán akkor nem munkanélküli lennék vagy egy olyan munkahelyen, amit gyűlölök... Sosem bocsátom meg magamnak, hogy így kicsesztem magammal. Most már nagyon nehéz visszacsinálni, mert vagy időm vagy pénzem nincs tanulni új dolgokat. És elszomorít mikor valaki hasonlóképp viselkedik, gondolkodik a tanulásról, mint régen én és nem fogadja meg a jó tanácsokat.. :(

2012. nov. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
én maximum ilyen nem befolyásolható dolgokkal lennék másképp.... nem lennék koraszülött (ebből adódik egy betegségem sajnos) és a mostani fejemmel ha újrakezdhetném akkor focista vagy autóversenyző lennék :D
2012. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
ja és nem bántanék meg sok embert :S
2012. nov. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!