Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire adsz más véleményére?...

Mennyire adsz más véleményére? (Öszinte válaszokat szeretnék, menőzés nélkül)

Figyelt kérdés

Legyen szó ismerősök rossz véleményéről, legyen szó idegenekről(esetleg lehet ő ismer látásból, hallómásból, vagy tud rólad valamit másoktól).Például ha mész utcán és hátadmögött valaki ilyen szavakat használ, hogy "ez a sz*rházi" stb stb (mondjuk te nem tudsz róla, hogy okot adtál volna valakinek ilyen szavakra, hiszen nem csaptál be te senkit életedben, átlagos polgár vagy...)


Mennyire befolyásolja a hangulatodat,közérzetedet, mennyire reagálsz ilyesmikre?



2012. dec. 21. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van alapja, elgondolkodom rajta. Egy ilyen ,,sz.házin" nem, mert nincs konkrét oka, de egy ,,önző p.csán" már igen.
2012. dec. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ismeretlenek véleményét magasról lesz*rom, az ismerősök véleményén el szoktam gondolkodni.
2012. dec. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Összevetem a saját tapasztalataimmal. Többnyire kiderülnek az eltérések, ellentmondások. Akinél sokszor tapasztalom, hogy a véleménye reális, objektív, "adni lehet rá", egy idő után összevetés nélkül is elfogadom. Ez jó, mert kevesebb idő kell valami megismerésére.
2012. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig elgondolkozok azon,amit rólam mondanak,de van olyan ember is,akinek a véleményét magasról letojom,mert rosszindulatból mondja azt,amit.
2012. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem különösebben. Az életstílusom távolról sem mondható átlagosnak (például ha nincs kedvem dolgozni, egyszerűen nem megyek be, ez sokak szemét szúrja, merthogy a munkát azt komolyan kell venni - szerintem egy nagy frászt! nem mondom, voltak nehéz hónapjaim, amikor effektíve nem volt mit ennem, de túléltem, és nem érzem tragédiának), ez sokak szemét szúrja. De meggyőződésem, hogy én csinálom jól, sokkal érdekesebb életem van, mint azoknak, akik folyton csak robotolnak és kuporgatnak. És mivel az egész eddigi életem ezt a meggyőződésem támasztja alá, könnyen megtehetem, hogy nem adok mások véleményére.
2012. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!