Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csalódtatok-e már a legjobb...

Csalódtatok-e már a legjobb barátotokban? Vannak egyáltanán még őszinte barátok?

Figyelt kérdés

Én teljesen egyedül érzem magam, minden hitem elvesztettem ezzel kapcsolatban. Nyugtassatok meg, hogy vannak még igaz barátságok a világon? De lehet csak én vagyok naiv...:(

Azt hittem létezik olyan, hogy valakire számithatsz és nem csak a saját érdekeit nézi...de sajnos tévedtem. Ti hogy vagytok ezzel?


2012. szept. 17. 22:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyot csalódtam egy barátban.De a legfájóbb az,hogy tudom,hogy nem érdekember,nem is buta,sőt,szerintem ha a barátom lenne,bármiben számíthatnék rá,mert egy nehéz időszakomban egy ideig mellettem volt.De eltűnt,magyarul cserben hagyott.Folyton ígérget,hogy majd,majd,de már teszek rá,szerintem az a nap sosem fog eljönni,amikor megint találkozunk.De a legfájóbb az volt az egészben,hogy azt mondta,ismer és hogy soha nem fogja ezt csinálni.Erre tessék.
2012. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Még soha nem csalódtam benne. Igaz, nekem igazából 2-3 legjobb barátom van, nem igazán tudnék közülük választani. De egyikükben sem csalódtam még.
2012. szept. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

29 eves vagyok es en nagyot csalodtam az egyetlen igaznak hit baratnombe, 20 eves baratsagnak lett vege mert hazudot hulyenek nezet kinevetett a hatam mogot, en mar nem tudnek ugy bizni valakibe mint ahogy benne biztam.

De a ferjem es a legjobb baratja mindig minden korulmenyek kozott kialnak kialatak egymasert.

2012. szept. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

csalódtam.

van ez a mondás: a barátság aranyfonal, ha az egyszer elszakad, össze lehet ugyan kötni, de a csomó megmarad.

megmaradt a csomó, néha érzem hogy ott van, de megtanultam ezzel élni.

2012. szept. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kedves második válaszoló, szívből örülök:)

A többiekkel én is sorstárssá váltam...most valahogy nagyon egyedül érzem magam...

2012. szept. 17. 23:22
 6/21 anonim válasza:
69%
Van igazi barátság!! Az én igaz barátságom 10 éve tart és számíthattunk egymásra jóban rosszban! a 10 év alatt születtek gyerekek, épp a válásomat tervezem, neki véget ért egy nagy-nagy szerelem, voltunk egymástól egy éven át több száz km-re, de amikor kellett mindig ott voltunk egymásnak. Volt, hogy nem beszéltünk egy hónapig, vagy nem láttuk egymást fél évig, mégis mindig minden onnan folytatódik, ahol éppen abbahagytuk. Ő a gyermekeim keresztanyja és igen, ki merem jelenteni, hogy ez a barátság egy életen át fog minket kísérni. Mindenkinek ilyen barátságot kívánok, mint a miénk!
2012. szept. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kívánom, hogy életre szóljon tényleg! :) Remélem egyszer még nekem is lehet részem hasonlóban...
2012. szept. 17. 23:38
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
én ismerem mindkét oldalt. a legjobb barátnőmmel épp 20 éve vagyunk barátok. ő az egyetlen igaz barátom. voltak keményebb időszakok de a barátságunk kiállta az idő próbáját. persze rajta kívül volt több más barátom is. így vagy úgy, de mindegyikükben csalódtam, csak a csalódás mértéke volt eltérő. néhányan jóval felszínesebb formában megmaradtak havernak, jóismerősnek, de többségükkel már nem is beszélek
2012. szept. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
Nekem van egy csodálatos barátom. Bármikor felhívhatom, bármit kérdezhetek tőle, amit csak akarok. Ráadásul az ellenkező nemből. Mielőtt bármit is írnátok, nem, nem érzünk egymás iránt semmit, se ő, se én. De nagy kincsek vagyunk egymásnak :)
2012. szept. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
68%
Mitől is barát egy barát?Azért mert sokat vagy vele,mindent vele beszélsz meg stb?Nem hinném,ezért nem kéne mindenkit barátnak tekinteni.Majd akkor szólítsd őt barátnak ha segít akkor amikor bajban vagy(De már az is jó ha nem szívat meg valamivel) Ritka az igaz barát,de sokan azt hiszik hogy nekik igaz barátjuk van közben meg...
2012. szept. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!