Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá a szüleimet,...

Hogy vegyem rá a szüleimet, hogy megengedjék az ajak pc-t?

Figyelt kérdés
16éves leszek májusban, más barátaimnak 14-15éves korok óta van valahol szóval ne a korral piszkáljatok majd ha lehet mert nagyon szeretnék, imádom és egyáltalán nem félek mert magamnak szoktam szúrni a fülemet folyton meg a fültágítót is megengedték szóval nem azzal van a gond, csak mindig azzal vannak, hogy 18éves koromig nem lehet se pc-m se tetkóm. oké, hogy a tetkóval tudok várni addig de szerintem a pc az nem olyan nagy dolog. Kiveszem és egy idő után beforr meg letudom úgy alapozni a helyét hogy ne nagyon látszódjon. Anyám azon van kiakadva, hogy semmi olyat ne csináljak ami visszafordíthatatlan. De a fültágító is valamilyen szinten az.És nem érti meg hogy ezért úgy se szólnának pl a tanárok vagy valami, anyám nem szivesen látná rajtam meg mittudom én mi baja van. Elég ideges vagyok mert semmi mást nem kértem karácsonyra, csak ezt az egyet és nem fogom megkapni pedig mindennél jobban szeretném. Kérlek adjatok tanácsot h járjak sikerrel.
2012. dec. 21. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Sehogy. A szüleid egyébként normális ember számára érthető okokból nem fognak hozzájárulni, te pedig az engedélyük nélkül fogod megcsináltatni, aztán ők szomorúan beletörődnek. Nagyjából így fog lezajlani a folyamat sajnos

Egyébként nem értem miért lenne jó neked ha egy fémdarab lógna ki a húsodból, de az már a te bajod, ha neked ez így jó.

Az sose motiváljon, hogy másnak is van, mert mások hülyék és nem kell velük foglalkozni.

2012. dec. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"anyám nem szivesen látná rajtam meg mittudom én mi baja van."

Remélem, hogy tőlünk olyan tanácsot nem kapsz, hogyan tudnád megkapni karácsonyra.

Soha nem tudtam megérteni, mire jó az. Te nem is gondolsz bele abba, hogy az embereknek milyen véleményük van az olyan lányokról, akik valamilyen piercinget viselnek magukon.

Szegény anyukád. Csak sajnálni tudom, mert mint ahogy az előző írja, addig nem nyugszol, amíg valamilyen módon meg nem szerzed magadnak. Őszintén megmondom, anyukádat sajnálom, de téged szánlak azért, mert ez annyira fontos neked.

Tudom, nem ilyen választ vártál, le leszek pontozva, de akkor is kikívánkozottt belőlem.

Szerencsére nekem a lányom ennél sokkal értelmesebb, minthogy ilyesmivel elcsúfítsa az arcát.

Mert ugye ő már elmúlott 18 éves, nem szólhatnék bele, de biztos nehezen tudnám elviselni.

2012. dec. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!