Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Szájplasztika, de nem ajakfelt...

Szájplasztika, de nem ajakfeltöltés?

Figyelt kérdés

Szóval, a szám / ajkam lenne az a részem, amiért mindent megadnék, hogy ne úgy nézzen ki. Ha részeket kitakarok az arcomból, akkor tetszem magamnak a legjobban, ha a számat takarom ki (ezzel a módszerrel jöttem rá, hogy semmiképpen se valami más, vagy az összkép nem tetszik, nemnem! csak a szám!).

Szóval, van-e olyan műtéti eljárás, ami nem feltöltés, hanem a száj vonalát, vagy az ajak formáját változtatja meg? Néztem szépen sikerült feltöltéseket is, de egyrészt nagyon kevés nőn láttam szép végeredményt, másrészt nem is mindenkinek áll jól. Szóval van más mód is erre?

Esetleg van valaki, aki "átszabatta" a száját, és nem töltette?



2012. dec. 19. 02:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress utána az interneten, sok olyan oldal van, ahol utána tudsz érdeklödni. De természetesen van olyan eljárás is, ahol a száj formáját változtatják meg - márcsak azért is, mert a plasztikai sebészet eredetileg balesetekben keletkezett sérülések helyreállitására lett kitalálva.
2012. dec. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem értem pontosan mi a problémád, nem akarsz felrakni képet??
2012. dec. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: Pontosan erre gondoltam! Hogy nem a(z alapból kisebb területű) ajkamat pumpálják fel, szerintem ettől néz ki sok ajakfeltöltött nő kacsaszájúnak... Hanem adott esetben a száj és az orr közötti részt is kisebbítik, hogy ne egy gumicsónak-száj legyen a végeredmény, hanem valahogy szépen, arányosan. Van, akin ilyet végeztek?
2012. dec. 19. 17:15
 4/7 anonim válasza:
Szia! Én is "lip lift"-et "corner lip lift"-et keresnék Magyarországon. De minidenhol csak a felöltést találom. Esetleg te találtál szakembert aki száj plasztikával foglalkozik? Ők a szájsebészek? vagy a plasztikai sebészek foglalkoznak ilyennel?
2016. máj. 12. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nem tudom hogy aktuális-e még de én egy ilyesfajta műtétet tervezek.

Gondolom mindegyik plasztikai sebész el tudjq végezni mert annyira nem lehet bonyolult mint pl. Mellműtét.

Amugy az ára sem vészes

2016. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
1000-2000 dollár között mozog és Magyarországon valamivel olcsóbbak az ilyen műtétek.
2016. aug. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Megcsináltattátok? 😊
2019. máj. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!