Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz lenne...

Szerintetek nagyon gáz lenne valami latin táncot tanulnom? 21l

Figyelt kérdés
Kicsit husibb vagyok,kb. Tíz kiló van rajtam még,már fogytam.nagy melleim vannak az alkatomhoz képest is.annyira nincs jó mozgáskoordinációm,mikor elmegyünk bulizni azt vettem észre ,hogy a hiphop táncos barátnőm stílusa helyett inkább csipőtekerős táncot csinálok.szeretek magassarkúban,miniruhában táncolni.ennyi idősen,súlyfelesleggel nagyon hülyeség belevágni?amúgy ha elkezdenék ilyesmit azzal egyértelműen átlépném a határaim,túllépnék a gátlásaimon.
2012. dec. 23. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet, de ha csípőtekerős vagy a hastánot ajánlom, ahhoz még jó is egy kis has!
2012. dec. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!