Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért akadt ki ennyi miatt...

Miért akadt ki ennyi miatt egyik barátnőm?

Figyelt kérdés
Fel akartam hívni délután, hogy boldog karácsonyt kívánjak neki. Nem vette fel gondolom dolga volt. Utána írt facebook-on, hogy már unja, hogy mindig hívom. Nem értem miért akadt ki ezen. De többet tuti nem hívom akkor nem lesz min kiakadnia. 20/L
2012. dec. 24. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, adtál-e alapot, hogy kiakadjon rád. Például nem hitte-e azt, hogy ugyanazzal a dologgal akarod zaklatni, amivel a hétköznapokon is.
2012. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt is el tudom képzelni,hogy csak úgy,ok nélkül akadt ki.Lehet,nem áll érdekében már veled lógni és ennyi a baja.Nekem is volt egy olyan barátnak nevezett személy az életemben,aki csak akkor volt kedves velem,amikor kellett valami,amikor viszont én akartam keresni a társaságát,akkor egyből én lettem a nyomulós kis izé,sőt,odáig is elfajul a dolog,hogy a családja leszbikust csinált belőlem.Undorítóak az emberek.
2012. dec. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy barátnôm akivel a nap 16órájában együtt vagyunk a maradék 8órában meg telefonon beszélünk mivel minden nap felhív hogy mizu,hogy telt az a 2óra ami eltelt mióta beszéltünk. minden nap hív már IDEGESÍT. aztán nemis tudom 4-5napja mondtam hogy na elég, majd HOLNAP beszélünk ne hívj... lehet hogy te is mindenféle apróság miatt felhivod ami màr zavarja
2012. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 3.-ik válaszoló!


Az lehet, hogy zavarja mert hülyeségek miatt hívom fel de mi csak heti 1x beszélünk.

2012. dec. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!