Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elégedett vagy az életeddel...

Elégedett vagy az életeddel és olyan amilyennek elképzelted?

Figyelt kérdés
ha igen miért, ha nem miért..kort és nemet is.
2012. dec. 26. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

mondjuk,igen.elégedett vagyok:)


bár teljesen más az egész,mint amit gyerekként elképzeltem,a lényeg,h a gyerekkori énem biztos büszke lenne :)

bár azt képzeltem h 20 éves koromban már családom lesz,az még vár egy jó darabig:P


24L

2012. dec. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok elégedett. Nagyszerű szüleim vannak, a legjobbak a világon, szerencsére egészséges vagyok, még sem vagyok elégedett.

Két éve nincs munkám, igaz, most továbbképzésre járok, és kapok valami kis pénzt. De szeretném, ha már karrierem lenne, meg egy rendes pasi, de eddig ez sem jött össze. Ha az egyik teljesült volna, biztos elégedettebb lennék, de így, egy rakás 0-ként elég nehéz magam elfogadni.


25/n

2012. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán, bár lehetne sokkal rosszabb is az életem. 29/n
2012. dec. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vannak olyan "terültei", amivel elégedett vagyok, és vannak olyanok, amikkel nem. De én úgy gondolom a vallásomból kifolyólag, hogy Isten nem véletlenül "alkotta" ilyennek az életem, ez biztosan a lelki épülésemet fogja szolgálni :)

15/L

2012. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!