Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinézetre, külsőre olyan lett...

Kinézetre, külsőre olyan lett a gyermeked, kisbabád mint amilyennek elképzelted amikor még a pocakodban volt?

Figyelt kérdés

Ha terhes kismamákkal akik nagyon jól tudnak rajzolni lerajzoltatnánk, hogy szerintük, hogy fog kinézni a születendő kisbabájuk arca, szeme, mindene, akkor elképzelhető, hogy egy az egyben annak a babának az arcát rajzolnák le akit a szívük alatt hordanak?

Tehát amit egy anyuka elképzel, hogy milyen lesz a baba, az tényleg olyan lesz?

Lehet, hogy van az anyáknak egy ilyen képességük, hogy meg tudják mondani, hogy milyen lesz a baba?

Neked olyan lett a babád mint amilyennek fejben elképzelted vagy teljesen más lett mint gondoltad?


2011. nov. 9. 12:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyan lett, szebb lett :)
2011. nov. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Én sose képzeltem semmilyennek... De ilyen gyönyörűeket gondolni sem tudtam volna.
2011. nov. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

én sem gondoltam konkrét arcot.


de aszület´se után nagyon csúnya volt pár napig. habár nehéz szülés volt, de ez látszott is rajta. túlhordtam így ki volt ázva is rendesen.


aztán kinötte, most olyan mint egy játék baba. egy az egyben. kis pufok orca. ha még olyan sapit adok rá mint a babákon szokott lenni, mindenki játékbabának hívja. a 2-3 évesek meg ölelgetik megállás nélkül, tuti ök is valami játékbabát látnak benne.

2011. nov. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlított a 4D uh-s képre, ami legutoljára készült róla a pocakban. :-))


Magamtól nem képzelgettem őt semmilyennek, csak kíváncsi voltam milyen lesz. Hát übercuki és gyönyörűséges, még 14 hónappal később is van hogy csak nézzük apjával mikor alszik, hogy meeennyire gyönyörű. :-)

2011. nov. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyáltalán nem olyan volt. A 4d-s képre sem hasonlított igazán.

Most a harmadiknál már volt valami elképzelésem hogy hasonlítani fog valamelyik gyerekre a 2 közül, úgy is lett, kiköpött a középsőm:))

2011. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen más lett, de a legszebb kisbaba a világon :)
2011. nov. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyennek nem képzelem őket. Csak kíváncsian várom! :o)

4D-t sem csináltatok pont ezért, nekem nem tetszenek, és torznak tűnnek azok a képek. Az igazi sokkal szebb! :o)


Egyébként második babával volt ilyen élményem, hogy a hasamra fektették (elsőnél komplikáció miatt elvitték, nem is láttam az elején), és az tűnt fel, hogy gyönyörű szemei között duda orra van. Megdagadt neki, ahogy átjutott a szülőcsatornán, egy-két nap múlva lement a duzzanat. Szóval épp az elején picit aggasztóan nézett ki. :o)

Most már gyönyörű két éves...

2011. nov. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ezt elképzelni sem lehet.

Olyan furcsa a természet, és egy hihetetlen babát ajándékozott nekünk. A haja, a szeme teljesen más mint nekünk, nem tudjuk kire ütött, állítólag valamelyik dédszülője volt ilyen, de ez a genetika csodálatos. Kiszámíthatatlan.

Lerajzolni sem tudtam volna, ez elképzelhetetlen.

Én is nagyon kíváncsi voltam, és végül várakozáson felül teljesített a kicsike. :)

2011. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Igen, én elképzeltem és pont olyan lett. :-)

Egyedül a bőre színe nem olyan mint elképzeltem, azt gondoltam hogy kreol lesz, de végül világosabb lett a bőre. De így is nagyon szép.

2011. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Később olyan lett, amilyet elképzeltem: igazi kislány! Szőke, kék szemű, hosszú lábú, mosolygós. Születés után viszont véres volt a szeme, az arcán pedig több 'gólyacsípés' volt. Ezek igen sokára múltak el.
2011. nov. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!