Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Olyan lett a jövőd amilyennek...

Olyan lett a jövőd amilyennek elképzelted 10-20 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Háááááááááát egyáltalán NEM
2010. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

egy kicsit sem olyan lett :(

elképzeltem: tanulok, elköltözöm, lesz jó lakásom, lesz normális kapcsolatom, boldog leszek, lesz jó melóm

ehhez képest: diplomám van de szar melóm, alig fizetnek, a jó lakásom helyett van egy 20 éves panel, amin van egy rakás hitelem, normális kapcsolat sehol nincs.

Pedig nem hiszem, hogy olyanról álmodoztam, ami lehetetlen.

2010. júl. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
sajnos nem
2010. júl. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
hát 10 éve még csak 5 voltam és hercegno akartam lenni,20 éve még tervbe sem voltam xD
2010. júl. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
:D
2010. júl. 10. 12:58
 6/13 anonim ***** válasza:
én 10 éve énis hercegnő akartam lenni:D de hogyha az lesz 10-20 év múlva amit most képzelek akkor írok:D xd
2010. júl. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nem lett olyan

sajnos

rosszabb lett.

2010. nov. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

én arról álmodoztam, hogy milliomos leszek, sőt milliárdos. Meg hogy majd állatorvos leszek vagy annak tanulok, de ez valahogy kiesett a tervekből. Utána arra gondoltam, hogy biológus leszek, emelt szinten 5-ösre érettségiztem bioszból, és vettem egy 180° os fordulatot és most grafikus-lakberendező suliba járok. ÉLETEMBEN nem gondoltam volna, hogy én még egyszer majd ilyesmivel foglalkozom. Sőt, azt mondtam szüleimnek, hogy soha nem fogok kereskedéssel foglalkozni, mivel ők azzal foglalkoztak és most tervezem a saját vállalkozásomat, egy saját ruhaüzletet. Az életem a feje tetején.

Azt az álmomat hogy egyszer milliomos leszek még nem adtam fel, sőt most jobban küzdök érte mint valaha bármikor. Nem adom fel! Lehet, hogy lesz aki kiröhög, de csak azért mert ő elképzelhetetlennek tartja, de én nem! Megfogadtam, hogy (majdnem) bármi áron (és saját erőmből), de ki*aszottul gazdag leszek és még úgy, hogy még élvezni is tudjam. Tehát most így állok. XD 21/L

2010. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hehe, én is milliomosnak készülök. :)

Amúgy mindenkinek ajánlom Bob Proctor - Nem a pénz boldogít c. könyvét, annak is aki nem feltétlenül milliomos akar lenni, hanem csak jól, kényelmesen akar élni, pénzügyi gondok nélkül. Tudom, nem feltétlen a témához tartozik a válaszom, én még csak 19 vagyok, 10 évvel ezelőtt fogalmam sincs mit képzeltem, de tény hogy most rendben van az életem, és így is tervezem folytatni, 10 év múlva már szeretnék milliomos lenni (pontos tervem van, szóval valószínű nekem összejön). A könyvet tényleg mindenkinek ajánlom (4ezer ft), még nem késő változtatni!

2010. nov. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is (dollár)milliomosnak készülök, remélem 10 éven belül el is érem, elvileg jó úton vagyok felé. (A gyakorlat más kérdés.)

20 éve még gyerek voltam, de már akkor érdekeltek a pénzügyek, piaci eladó, illetve bankigazgató akartam lenni. Meg még vagy 20 féle foglalkozást is akartam. :)

Na, egyik sem jött be.

2012. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!