Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok, ha meglátnáto...

Mit gondolnátok, ha meglátnátok így az utcán?

Figyelt kérdés

Hidzsábban. Feltétlenül vallásos muszlimnak hinnétek? Mert nem vagyok az, nem is tervezem, hogy az leszek, csak jól érzem benne magam.


Ilyenre gondoltam, mint ezen a videón a 2. : http://www.youtube.com/watch?v=jLuaEt1hVmE



2012. dec. 26. 20:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom merre élsz, de ez Pesten már annyira megszokott, fel sem tűnne senkinek.
2012. dec. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 beglerbég ***** válasza:
100%
Ha ilyet viselnel... Miert erdekelne, hogy mas mit gondol rola?
2012. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
14%
hát nem gondoltalak volna vallásos muszlimnak, mert nem is tudtam arról, hogy ezt a vallásos muszlimok hordják
2012. dec. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
48%
én annak gondolnálak. ezért kicsit tartanék is tőled, mert nem tudom mik a muszlimoknál a nőkre érvényes szabályok.
2012. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Az attól függ, hogy muszlim vagy-e vagy sem. Ha muszlim vagy: Mashaallah, ha nem: jó poén volt, legközelebb apácaruhát vegyél fel. A hijab nem divattermék. Mi állandóan hordjuk és azonban ehhez megfelelő ruhákat is kell felvenni, mert a hijab NEM PUSZTÁN fejkendőt jelent, hanem olyan viseletet, egy komplex viseletet, ami vallásilag elfogadható.
2012. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
#5 és ez egy olyan öltözet, ahol bántó, ha valaki úgy veszi föl, hogy nem muszlim? szóval ez olyasmi mint a magyar népviselet, ami nem bántana minket, ha egy cseh hordaná, mert teszik neki vagy pedig tényleg olyan mint egy apáca ruha(ahol provokatív lenne a hordása)?
2012. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A hijab nem divattermék, s én, mint nem muzulmán ezt tiszteletben is tartom. Mármint az észrevételedet, hitedet. Azt is látom, hogy ez muszlim oldalakon is gyakori vitatéma, bár talán nem is a vita a helyes szó.

Ugyanakkor ezrével találni olyan muszlim honlapokat, amelyek nagyon is divatcikként kezelik. A sok-sok blogot már nem is említem.


[link]

[link]

[link]

2012. dec. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Na jól van maszalazzál másnak, el is ment a kedvem, szal ide ne írjatok
2012. dec. 27. 10:38
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
A hetes is ugyanazt írta , mint én, és ő 100%-ot kapott - vajon miért? ...Kedves kérdező, a stílusod enyhén szólva kritikán aluli. Te kérdeztél, én válaszoltam, és 0% ? ---Hogy érjen az ember folyton olyanhoz, ha az állandóan szurkálja?... Akármit is mondok, ha a kommentből kiderül, hogy muszlim vagyok, akkor MINDIG 0% a komment értéke -mondom, bármiről is van szó - és ezt nagyon unom. Még a muszlimokról szóló kérdésekben. És még itt arról beszélnek, hogy elfogadás... Szép. ..Akinek nem inge, ne vegye magára - és ez a főkérdésre is szól.
2012. dec. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem ugyanazt írtam.
2012. dec. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!