Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondolnátok ha meglátnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok ha meglátnátok egy 14-15 éves csajt kiszívott nyakkal? Nagyon ciki?

Figyelt kérdés
2012. jún. 9. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
14 évesen ilyenekkel foglalkozni, ez a ciki!
2012. jún. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem
2012. jún. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, nem is írtam.
2012. jún. 9. 23:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem én arra gondolnék hogy mi volt még.De nem hiszem hogy a nyakát nézném :D
2012. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még a kintiek haggyán..de ez otthon gázos..én fiú vagyok..és pont tél volt garbó megoldotta!!!sz.tem nyári sál segíthet....és többet soha ne engedje!!nem neki kell hazamenni anyuhoz,apuhoz:-)
2012. jún. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi ciki nincs benne de az idősebbek nagyrésze kiakad rajta mert azt hiszik akkor már biztos több is volt.. És nem jó ha eszerint ítélnek el. Vagy esetleg akik nem bírnak azok is terjeszthetnek rólad dolgokat ebből kifolyólag.
2012. jún. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én már 1 éve járok a barátnőmmel.

Most 14 éves vagyok, nagyon megbízunk egymásban, ki ismertük egymást.


Amikor iskolába jártunk, akkor az egyik nap kiszívtuk egymás nyakát a barátnőmmel. Leragasztottunk sebtapasszal.

Én elmondtam a fiúknak ,mert nagyon kérdezték.

Amúgy sok mindenkit érdekel ez a téma. Inkább nem éri meg.

2012. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

az idősek kiakadnak ezen..

Lehet,hogy velem van a "probléma",hogy 14 éves létemre krvagáznak,és szánalmasnak találom.

2012. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!