Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha meglátnátok hogy 1 lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha meglátnátok hogy 1 lánynak össze vissza van vagdosva a keze mit gondolnátok?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbált főzni, de nem jött össze.
2012. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék semmit, megkérdezném (már ha érdekel). Amúgy nem mindegy hogy milyen vagdosás van a kezén.
2012. dec. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
öngyilkos akart lenni..
2012. dec. 15. 10:43
 4/10 anonim ***** válasza:
22%

Hát qurvara nem mindegy milyen vagdosás van a kézen.

Tudod kinek kell egy félőrült, aki majd felvágja megint az ereit azért, mert megpusziltam egy lány barátom.

Látszik második kommentelő, h életedben egy nőd nem volt...

2012. dec. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, félreolvastam!
2012. dec. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hole Hunter ***** válasza:
Nem való mindenkinek az otthoni barkácsolás...:)
2012. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudnám hogy azért olyan mert mondjuk kárt akart tenni magában,akkor elgondolkodnék hogy akarok e tőle komoly kapcsoltot..

Volt ilyen barátnőm és késöbb kiderűlt hogy egy labilis személyíség..

2012. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, a vagdosás manapság nagyon divatos lett, nem tud meghatni.
2012. dec. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Én igencsak ítélkező fajta vagyok,és tudom,hogy az ilyenek nem gondolták komolyan.Ha valaki tényleg meg akar halni,olyan mélyre vág,hogy amire kiérne a mentő,már elvérzett.Vagy a torkát vágja el...Az ilyenek viszont csak több figyelemre és szeretetre vágyva csinálják ezt.Szerintem elég szánalmas, és már alapból lenézem.
2012. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát először is nem mindegy, hogy hol vannak és milyenek a vágások. Ha a vágás nem mély, és különböző gyógyulási fázisokban találhatóak. Vagyis nem egyszerre vágta meg magát. Akkor az depresszióra, komoly lelki gondokra utal. Fájdalmat okoz magának. Vagy szereti a fájdalmat(mazochista hajlam). Ha mélyebb vágások, akkor lehetne öngyilkossági kísérlet. De ez nem annyira valószínű.
2014. nov. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!