Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire jogosan...

Szerintetek mennyire jogosan írtam, és annak találjátok e?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Feltöltöttem egy új profilképet, ahol BMX-el egy nulla kezes footjam-et csinálok. Természetesen jöttek rá a blamáló kommentek. Van egy ismerősöm akinem van BMX-e de csak hogy "menő" legyen. Egyedül nem képes kimenni gyakorolni, ha nekem sikerül valami akkor egyből jön: nah ezt meg hogy? Nah és mondtam neki hogy úgy hogy én tegnap is kint voltam 2 től 5 ig és gyakoroltam míg te gépeztél.

Térjünk is vissza a problémához!

Írtam neki, hogy lehet hogy még kezdő vagyok, de legalább nem divatból csinálom. És azért ez a profilképem mert szeretem csinálni, nem lehetek egyből profi! (Ő kb 100-ad részét nem tudja annak amit én, de oktat)

És akkor erre jött mien szar, hogy csak ez megy. És ez váltotta ki a felháborodását, ezt írtam: lexarom mit gondolsz, én szeretem csinálni, amikor te kihívsz valakit biciklizni leülsz a BMX re amit 60 ezer forintért vettél a másik pedig biciklizik te meg csak magyarázol, ennyi erővel vehettél volna magadnak 5 ezer forintért egy hokedlit is, úgyis csak arra használod a BMX-ed hogy ücsörögj rajta.

Mennyire tartjátok jogosnak a válaszom?



2012. dec. 27. 21:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Jó, nekem tetszik a válaszod, megérdemelte, hogy megmond neki a véleményedet, hogy leállítsd.
2012. dec. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!