Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jogosan esik ez rosszul nekem?

Jogosan esik ez rosszul nekem?

Figyelt kérdés

Na szóval az van hogy benne vagyok egy baráti körben és nekem augusztusban volt a névnapom és amikor igy valaki megemlitette hogy jajj ma van a nevnapod,boldog névnapot a barátnok csak megrantotta a vallat a "baráti kör" harmadik tagjának pedig elözö héten volt és már egész héten mondta hogy jajj névnapja lesz venni kéne neki csokit nekem meg annyit nem mondott

hogy boldog névnapot de most nem a csokin van a hangsuly csak rosszul esett.jogos? vagy ne idegesitsem magam ilyeneken?


2012. okt. 5. 05:45
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneken ne idegesítsd magad. Inkább azon, hogy kitartasz egy bunk*ó mellett. Gondold végig, hogy az egész életedben ilyesmiket akarsz majd megélni vele?
2012. okt. 5. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 agi91babe ***** válasza:
Teljesen jogos, hogy rosszul esik. Jó nagy sutyerák ember lehet.
2012. okt. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!