Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gondolkodott már rajta valaki,...

Gondolkodott már rajta valaki, hogy hátrahagy mindent és elkezd utazni a nagyvilágban egy hátizsákkal?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van mindenből, fáj, hogy a saját apámnak nem kellek, a gyerekkorom fájdalmas volt és most meg a jóságomat kihasználják és mindenki csak lehúz érzelmileg. Mindig csak mások befolyása alatt élni, másokhoz idomulni. Mert sem a suliban, sem máshol nem lehet úgy élni, hogy ne mindig mások mérgezzék meg a szabadságunkat. Én már nem tudok önmagam lenni és így csak egy nagy kényszer az egész életem. Itt akarom hagyni ezt az egészet és végre élni, de még csak 19 éves vagyok, semmi nincs a zsebemben..
2012. dec. 28. 00:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy nem segítene, ha elmennél máshová,mert azt a problémát, amit itt leírsz nekünk, vinnéd magaddal... Nem tudod meghúzni a határokat, és mások elvárásainak akarsz megfeleli...


Szeretettel javaslok Neked egy jó kis önismereti és személyiségfejlesztő pszichodráma csoportot, itt keresgélhetsz:

[link]


Nem olcsó, de szuper módszer, jól ismerem, és nagyon sokat segít!


Sok sikert!

2012. dec. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Még nem gondolkodtam,de sok sok pénz kellene ahhoz hogy világkörüli útra menjek és még jól is érezzem magam .
2012. dec. 28. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tavaly kijöttem Németországba, semmi akadálya, elég a szemlyi ig.

Pénz sem kell túl sok, de egy szoba meg amíg fizut nem kapsz, szükséges.

Nyelv az kell, de tanulj, gyüjt egy kis pénzt, keress melót, interneten és mehetsz, vagy jöhetsz.

Ha itt kint van már pár millád, akkor egy kisebb turné is belefér...

2012. dec. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!