Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kell attól féljek hogy bánt a...

Kell attól féljek hogy bánt a szobatársam esetleg kinyir? Labiliséjjel sose alszik csak hajnalban . A koliban most kevesen vagyunk mert szünet van. Pszichésen beteg. Halucinál hogy őt figyelik mindenki benne van biztonsági őrök stb

Figyelt kérdés
Vagy sír vagy üvölt félek a babájával beszélget
2012. dec. 28. 01:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
63%

Úristen .

(kinyírni nemhiszem hogy kifog )

A helyedben már rég átköltöztem volna másik szobába !!!!

2012. dec. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Remélem csak kamukérdés, mert ha nem akkor tényleg veszélyben az életed!

De gondolom nem igaz, mert ha tényleg üvöltene az éjszaka kellős közepén, már rég kirakták volna a koliból, úgy senki sem tudna tőle aludni, na meg mindenkiben félelmet keltene, így nem lehet viselkedni egy koleszban.

2012. dec. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

Nekem volt szobatársam, aki angyalokkal társalgott, mert felsőbbrendű volt. Rendszeresen beszélgetett, kuncogott velük, mikor egyedül volt a szobában. Nem nyírt ki senkit.


A szobatársad, ha komoly a dolog, akkor paranoiás, és kezelésre szorul, amúgy szerintem komoly lelki gondjai vannak és figyelemre vágyik.

2012. dec. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2esnek üzenem, hogy valószínűsítem, nem járt még egy egyetemi koleszben sem (bár a kérdező nem tért ki rá, milyen koleszról van szó, de feltételeztem vizsga miatt van ott ő is)


kérdező! nincs esetleg olyan ismerősöd akivel jóban vagy, koleszos, de most nincs benn? kérd meg, had aludj addig az ő szobájában, míg újra kezdődik a szemeszter!

2012. dec. 28. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy kolesznak is van szabályzata, ha többen is jelentik az ürgét, biztos, hogy nem maradhat ott.
2012. dec. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
67%
A kérdező helyesírását tekintve kizárt, hogy egyetemista lenne!
2012. dec. 28. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Ha a szobatársamnak ilyen pocsék lenne a helyesírása, én is kinyírnám..
2012. dec. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pietrosol ***** válasza:
65%

Szia!


Labiliséjjeleken virrasszatok,stabiléjjeleken aludjatok!

2012. dec. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Írtam feljebb, hogy biztosan nem egyetemista.


Erre privátban ezt kikérte magának a kérdező.


Idézem az írását, döntsétek el magatok:

"A kérdező helyesírását tekintve kizárt, hogy egyetemista lenne!" ...Ehhez csak annyit, volt főnököm, három dipéomával. A helyesírása rosszabb volt, mint nekem a 8 álltalánossal..."


Valaki tudja, hogy mi is az a "dipéoma" ?!

2012. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem írtam neked privátot. Sztem nem tudsz szöveget értelmezni gondolom valaki pld.nak írta. Amúgy meg az elgépelés és a helyesírás nem ugyanaz. Jah és egyetemista vagyok:-D
2012. dec. 28. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!