Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed arról a...

Mi a véleményed arról a magyar 45 éves asszonyról, akinek tizenhét gyereke van?

Figyelt kérdés
2012. dec. 28. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon durva, mert szeretet az van, tényleg normálisak a gyerekek, de szó szerint az alapvető dolgokat sem tudják biztosítani nekik. Nem bánnám, ha apuka húzna végre gumit, mert nincs munkájuk, a családi pótlékot egészíti ki alkalmi munkákkal.
2012. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki ő, de tudtommal egészségügyi szempontból sem túl szerencsés ennyiszer szülni.
2012. dec. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Az, hogy nem normális!
2012. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem jol tette, teszi. Kicsit irigylem, ot is meg a gyerekeket. Jo dolog lehet az, ha valakinek sok testvere van.
2012. dec. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy a Nobel díjas etológus, Konrad Lorenz fogalmazott:


"Nyilvánvaló, hogy az etikusan élő embernek nincs olyan sok utódja és a gengszterek határokat nem ismerve, a legkisebb aggályok nélkül szaporodnak."


Általánosságban nekem is úgy tűnik, hogy a primitívebb emberek szaporodnak, lehet, hogy az itteni példa kivétel, nem ismerem, így nem tudok véleményt mondani róla.

2012. dec. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem bírom a gyerekzsivajt. Váljon egészségükre a szülőknek,ha ez jó nekik. Én tuti inkább felkötném magam. Lehet,h vallásosak és a túlvilágon elnyerik méltó jutalmukat a sok szenvedésért. Mi meg adózunk,h szegény gyerekeknek ki tudja fizetni az állama családi pótlékot. meg nemtom mi lesz,ha felnőnek és saját lakásban szeretnének élni,stb. stb. stb. kilátástalan.
2012. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerencsétlenek annak a bizonyos létminimumnak a szélén vannak.

Ez már emberkínzás.

2012. dec. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!