Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem a legjobb fiú...

Lefeküdtem a legjobb fiú barátommal, hogyan tovább? (bővebben lent kicsi hosszú)

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok majdnem 5 éves korom óta ismerek egy srácot aki szinte a legjobb barátom.(ő az egyetlen fiú barátom) van egy két fiú haver,de az nem olyan...szóval ezzel a sráccal nagyon régóta ismerjük egymást és szinte mindent elmondunk egyásnak,elég sok időt töltünk együtt és az igazat megmondva k**va helyes a srác,de úgy még soha nem néztem rá mindig csak barátként,viszont tegnap náluk voltam és beszélgettünk meg ilyenek és egyszer csak megcsókolt,visszacsókoltam és hát végül meg történt a dolog (lefeküdtem vele)...nekem ez volt az első alkalom neki viszont nem,mert tudom,hogy már nem szűz...viszont baromi jó volt vele...és nem tudom,hogyan tovább mert mindig csak barátként néztem rá,de azthiszem többet érzek iránta mert mikor megcsókolt én is vissza csókoltam...hogyan tovább???? valakivel történt már ilyen....most akkor ez tönkreteheti a barátságunkat??? vagy lehet belőle több is mint barátság???

2012. szept. 29. 19:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem teheti tönkre a barátságotokat, mert ez már töb mint barátság. Beszéld meg vele hogy próbáljátok meg, mert ebből már barátság úgyse marad.
2012. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
89%

Ha hagyod, hogy több legyen akk több lesz, ha nem, akkor nem!

De ha ő a legjobb barátod akkor kérdezd meg, hogy ő mit érez. Beszéljétek meg. S minden rendben lesz ;)

2012. szept. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hát mindenképpen meg éri megpróbálni 1 kapcsolatot, mert márt a barátság nem fog működni ugyan úgy..

szóval lehet megtalálod benne életed párját..

de most a barátságotok h egy ideig rendben lesz, és folytatjátok ezt a barátság extrákkal dolgot, ebből csúnya összeveszés is lehet..

2012. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
akkor járjatok, jobbat nem tudok
2012. szept. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked anyi,már 1 fiú barátod sincs...Na mindegy,legalább lett egy pasid.
2012. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Utolsó. :D


Amúgy azóta beszéltél a fiúval? És te mit szeretnél, ha folytatódna a barátságotok vagy ha járnátok?

2012. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát nem igazán beszéltem vele,csak pár szót.....és nem tudom,hogy mit szeretnék mert kicsit összezavarodtam,mert nem akarom,hogy tönkremenjen a barátságunk (de szerintem már tönkrement emiatt) vagy ha nm is ment tönkre már biztosan nem lesz olyan mint azelőtt volt,de úgyézem,hogy kicsit többet érzek iránta..nem mondanám szerelemnek de amikor rá gondolok meg arra ami történt akkor olyan furán érzem magam.....olyan fura bizsergést érzek
2012. szept. 30. 07:57
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha járnátok, beleszeretnél. :) Mert hiába ismered régóta, egy bizonyos oldalát csak kapcsolatban ismerheted meg..
2012. szept. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

1.kérdezd meg ő mit akar(őszintén)

2.és ha ő ugyan így van akk mondmeg h szereted!

2012. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szinori77 válasza:

Azt is azért figyelembe kel venni hogy így tartós kapcsolatot nem lehet ki alakítani.

És ha mégis össze jön az nagy szerencse, de a gond az ha ezt a témát nem beszéltétek még meg akkor az is lehet hogy csorbát szenved a barátság és ki használva fogjátok érezni egymást.

Ez egy igen komoly dolog és minden esetre nem könnyű helyzet mert helytelenítő jártatok el és most mivel nincsen alapja a háznak így bármikor össze törhet, ezt jelképes példa értékben mondtam. A ház pedig lehet akármilyen szép ha nincs megalapozva a kapcsolat. Remélem érted tudod hová kapcsolni a példát amit mondtam. Valószilnő hogy ez nemfog egy könnyen meg oldódni ezért segítségre lesz szükséged. Sokat foglalkozok családi gondok megoldásával és hát sajnos itt nem tudok többet mondani. Ez a probléma egy globális probléma amit ez a generáció nehezen tud orvosolni.

2012. okt. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!