Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi legyen? Mi lenne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Mi lenne a legjobb? Kicsit hosszu .

Figyelt kérdés

Van egy lany .. osztalytarsak vagyunk , en 18 , O 17 . Korulbelul 5 honapja kezdodott ez az egesz . Volt egy osztalykirandulasunk , ott kezdodott ez az egesz . Nem volt akkor semmi sem . Utanna talakozgattunk sulin kivul . Tortentek mar dolgok , de a lenyeg hogy nagyon bele szerettem , nem adnam semmiert sem most .. Jartunk 2 hetet .. nem ment , ugy hogy minden nap lassuk egymast (O szerinte) . Ezutan nagyon kotodtunk egymashoz , fokepp en . Nem birtam ki egy napot ugy hogy ne olelgessem , puszilgassam meg . O is erez valamit alitasai szerint . Teltek a napok-honapok igy . Most ott tartunk hogy en megbolondulok erte , idegileg kivagyok keszulve . Jo paran mar eszrevettek hogy magam alatt vagyok , meg az Oszim is , aki tenleg nem tud rollam semmit . Masokkal sms-ezik es ettol en megbolondulok hogy nem lehet az enyem . Nem szolhatok bele hogy micsinal es kivel mert ugy nem vagyunk egyutt . Ma neztem a telefonjat es egy olyan valakivel sms-ezett akit en ismerek , de a baj az hogy olyanokat irt neki amiket nekem meg soha :( Szarul esett nagyon .. el is sirtam magam fiu letemre es eloszor egy lany miatt . Nehezen irom irom ezeket a sorokat , mert a konny csorog a szemembol jelen pillanatban is .

Mit tudnek tenni ez az egesz ellen ? Baratok szerinte ha igy folytatom megbolondulok egesszen , es igazuk van .

Hogy tudnam ot elfelejteni mikozben egesz nap latom ?

Kerlek szepen titeket hogy aki elolvasta ezeket a sorokat az normalis valaszokat adjon csak , es most az egyeszer nezze el a helyesirasi hibakat , es ne szoljon be semmire , mert tenleg nem hianyzik . Koszonom ! Szivesen beszelgetek egy olyan valakivel , inakbb lannyal privatba , aki tud valamilyen tanacsot adni , vagy csak hogy egy 10 percre ne ra gondoljak .


2011. márc. 7. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:

"Ma neztem a telefonjat es egy olyan valakivel sms-ezett akit en ismerek , de a baj az hogy olyanokat irt neki amiket nekem meg soha :( "


Te miért nézegeted más telefonját?

2011. márc. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Muszaj ezt ? Mert o is elkerte az enyemet es azert .
2011. márc. 7. 16:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ténleg ő kell, szerezd meg..Mondd meg neki h nagyon fontos neked, udvarolj neki.... ha nm jön össze , akkor nincs más felejtenni kell, azt pedig másik lánnyal, vagy foglald el magad valamivel, menj bulizni, moziba... de ne gondolj rá, és hátha ebben a terelő hadmüveletben tudnak segitenni a barátaid is:P:P
2011. márc. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Teso .. ez a baj , hogy mar 100x mondtam neki hogy mennyire fontos nekem es hogy az osszes baratnom kozul Ot szeretem a legjobban stb stb .. Olelgetem , puszilgatom , a mosolyomtol beindul , latszik rajta , mondta is . Meg ennyire egy lanynak sosem udvaroltam , mar kezdem azt hinni hogy tulzasba viszem .

Es hogy foglaljam le magam valami massal ha napi 7-8orat csak ot latom es max 5meter a tav ? :) eddig minden nap beszelgettunk telefonon is , mostanaba nem , megvagyok veszve ugy hianyzik a hangja :( hetvegerol ne is beszeljunk b@szki :-s

2011. márc. 7. 19:24
 5/5 Lora1328 válasza:
Szerintem aranyos hogy ennyire oda vagy érte :)) Mondd meg neki. vagy vegyél neki valamit vagy..kérdezd meg mit érez irántad :) vagy hát nem tudom :S (lány voltam, :DD)
2012. ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!