Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valaki egy olyan szülő...

Ha valaki egy olyan szülő mellett nő fel, aki elnyomja, milyen ember lesz belőle?

Figyelt kérdés
Nekem egy ilyen barátnőm volt.Nagyon félénk volt,mindenhol kukán viselkedett,nagyon visszahúzódó volt.De amikor egy időre elköltözött a zsarnokoskodó nevelőanyja,akkor azt vettem észre,hogy kinyílt,teljesen megváltozott,boldogabb lett.Én is így nőttem fel,csak engem az apám bántott folyamatosan.Akik így nőttetek fel,sikerült normális,talpraesett,kiegyensúlyozott felnőtté válnotok?Vagy örökké ilyen félénkek maradtatok?

2012. dec. 30. 23:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Engem is az apám nyomott el többnyire meg anyámat is elnyomta 17 éves voltam amikor elváltak anyámmal laktam és akkor egyből jobb lett minden. Több barátom lett, megnőtt az önbizalmam, jobban feltaláltam magam bármilyen helyzet is volt, nem pánikoltam be minden apró dolgon, egyszerű határozott életbe kezdtem bele, lett barátnőm, van baráti társaságom, járok bulizni, munkahelyemen is jó minden. Szóval én megvagyok így.
2012. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én úgy veszem észre nem sikerült kinőni, vagyis mindig kisérteni fogja, élete egy meghatározó része lesz, amit nem tud elfejteni.
2012. dec. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Általában visszahúzódó, önbizalomhiányos ember.
2012. dec. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
83%
Olyan, aki soha többet nem viseli sem magával szemben, sem a környezetével szemben az elnyomást.
2012. dec. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is így nőttem fel, nekem nem sikerül most sem oldottan viselkednem, hiába már alig látom őket.

Szerintem még ami jellemző erre, hogy az illetőnek megfelelési kényszere lesz. Rám legalábbis igaz.

Én is boldogabb vagyok, ha nincsenek a látóteremben. Már akkor gyomorgörcsöt kapok, ha fel kell hívnom őket.

2012. dec. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, és olyan ember lesz belőle többek között, aki nem szívesen találkozik a szüleivel.
2012. dec. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5


Semmiféle megfelelési kényszer nincs.


Szerintem keress egy pszichomókust magadnak, mert nálad valami egész más lehet...

2012. dec. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Önbizalomhiány és félénkség bennem is meg van,sajnos.
2012. dec. 31. 00:40
 9/14 anonim ***** válasza:
Most minek jössz ide kötekedni?
2012. dec. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8


Ez minden érzékenyebb emberben meg van..

2012. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!