Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit tartasz manapság a legjobb...

Kit tartasz manapság a legjobb és legrosszabb műsorvezetőnek és újságírónak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Legrosszabb műsorvezető:Balázs

Legjobb: Stohl András lehet itt mondani, h nem de a munkájában profi!

Újságíró passz!

2011. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nekem meg pont Balázs a kedvencem. Legrosszabb meg egyértelműen Istenes Bence, azért mert egyáltalán nem egyedi, csak Balázst majmolja, ráadásul elég ocsmány, minden szempontból egy nagy 0.
2011. jan. 31. 14:35
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Stohl utánozhatatlan, Lilu elég ciki, nem szimpi, nem is akar az lenni legtöbbször, nem értem mit keres ott.
2011. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2011. jan. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Liliu ciki tényleg, balázs rohadt jófej, és rendhadjó mindig, vicces, ő jó arc. Shtol pedig jól végzi a munkáját, hozzá illően, komoly ügyes, talpraesett.a viva tv-s műsorvezetőktől vagyok ki, dukai regina+társaik...nagyon színvonaltalan.
2011. jan. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Itt hány éves volt Balázs? 19-20? Ki nem csinált baromságokat fiatalkorában? Azóta már felnőtt, megkomolyodott, ezerszer megbánta, hogy ezt csinálta. Szerintem nem kéne ezen tovább lovagolni.

Ő az egyik legviccesebb és legértelmesebb műsorvezető ma Magyarországon.

2011. jan. 31. 15:22
 7/17 anonim ***** válasza:
Balázsnak elég nagy empátiája is van, Lilu nem palástolja az ellenérzéseit, mindenképp tudatni akarja így vagy úgy a világgal, de kit érdekel, nem ez a dolga! Balázs meg úgy poénkodik, hogy az tényleg ne sértő, sőt, még túl is emeli az embereket, ha szükséges, elég hihető módon.
2011. jan. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Balázs tényleg nem sértő, áá, dehogy, meg nagyon empatikus, főleg amikor ország-világ előtt tényként kijelenti, hogy ha a szürkeség fájna, Vv Zsófi beteg lenne vagy mi, nem részrehajló, neem...
2011. jan. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Szerintem Balázzsal már kicsit elszaladt a ló, én a helyében a VV-t nem vállaltam volna! Nem illik oda abszolút, és látni is rajta, hogy k*ra nem érdekli ez az egész "vévésdi". A morning showban nagyon jó fej, szeretem hallgatni, de a vv nem neki való, ahogy az X-faktor sem! Nem valami talpraesett benne!

Stohlt nem szeretem! Minden sz@rba beleköt, ha bekapcsolnak élőben a villba, mintha direkt próbálná a lakókat egymásnak uszítani. Brrr, én már rosszul vagyok ha meglátom! A Reggeliben viszont szerettem!

Liluval annyi a gond, hogy pl. A reggeliben ha valami téma van, akkor mindig az ő kis életéből hoz fel példákat, történeteket (ami a kutyát nem érdekli)! A VVben szeretem Lilut, sokan mondják, hogy abszolut nincs humora, de szerintem van! Vannak jó beköpései!

Maunikától kiver a víz, egy szánalom! Ugráltam örömömben, amikor levették a Mónika showt, erre betették a Reggelibe. De hála az égnek már észhez tértek, és rájöttek, hogy már nem való képernyőre!

Ördög Nórira tudnám azt mondani, hogy vele semmi bajom. Tehát őt választom a legjobbnak :)

2011. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Véleményt mindenki mondhat, de amikor párbaj van, akkor ők moderálnak, és valahol mindkét fél pártját fogniuk kell, nem az a feladatuk, hogy ők döngöljék földbe a gyengébbik párbajozót.

Balázs a Való Világot (se X-faktort) nem érzi magáénak, joggal, ő ott csak másodszereposztásként lett kiválasztva, a nagy Stohl balhéi miatt, holott ő is elég nagy névre tett szert máshol, ahol meg ő az ász. Ezért néha elég nyeglén tud viselkedni.

2011. jan. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!