Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért mindig én vagyok az...

Miért mindig én vagyok az "összeboronálós" pletykák alanya?

Figyelt kérdés

19 éves fiú vagyok, van két nővérem, és mindig is koraérettnek tartottam magam. Ennélfogva szinte mindig csak lánybarátaim voltak, mert velük jobban megértettem magam a korosztályomból, és nem is akartam tőlük többet.


Azonban az aktuális szűkebb környezetem (az adott osztályközösség, vagy egyetemi csoporttársak) valahogy mindig engem pécéztek ki maguknak, és a húsz ujjam nem lenne elég arra, hogy összeszámoljam, eddig hány lánnyal volt „kapcsolatom” a pletykák szerint. A problémáim ott kezdődnek, hogy nem vagyok szoknyapecér, sem a minden-héten-mással-járó macsó típus, a megjelenésem is inkább átlagosnak mondható.


Eddig két párkapcsolatom volt, szóval nem vagyok elveszett ember. Azonban ezek a pletykák egyre zavaróbbak. Természetesen ennyi idő után megtanultam mosolyogni rajtuk, de attól még fáradság állandóan hárítani, és eltűrni , amikor húzni próbálják vele az agyam. Ezen kívül rossz fényt is vet rám… ha érthető, mire gondolok.


ráadásul nem tudom, mi váltja ki a dolgot, mit csinálok „rosszul”, de szeretnék tenni ellene, hogy később ne származzon belőle hátrányom – feleslegesen.


2013. jan. 2. 01:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Arról pletykálnak tehát, hogy lefeküdtél ezekkel a csajokkal... Mit szólnak ehhez az érintett hölgyemények? És általában honnan indul a pletyka?

Ne haragudj, hogy nem válaszolok konkrétan a kérdésedre, csak így egy kicsit nehéz :)

2013. jan. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, bocs! Utó szilveszteri éjszaka... és még nem nyílt ki rendesen a szemem :) Az évfolyamtársaid és osztálytársaid indítják őket. Nos... ennek két oka lehet, és a kettő a pletykálás mikéntje szerint különül el. Szóval... vagy csak szívatni akarnak (minden társaságban van ilyen, hidd el: nem rossz indulatból teszik, akik teszik, hanem csak azért, mert ilyen a társadalmi szerveződés, és így ők lehetnek a menők...) vagy irigyek rád egyszerűen, mert jól kijössz a lányokkal, és így esetleg besározhatnak. Ahhoz, hogy pontosítsak, tényleg több információra lenne szükség :)

Amúgy meg lány vagyok, és a saját körömben eléggé jól látom a fiúk viselkedését.

22L

2013. jan. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy minden társaságban van ilyen, nem vagyok antiszoc, én is volt már, hogy ugrattam másokat, amíg láttam, hogy ők is könnyen veszik. :) Szerintem ez valahol természetes és egészséges is. Nekem csak azzal van problémám, hogy engem túl gyakran találnak meg ezzel (mondhatni, szinte állandó célpont vagyok). Szóval marad az irigység?

A hölgyeményeknek sem szokott tetszeni, és nehezebben is kezelik, mint én, általában egy-két beszólás elég náluk ahhoz, hogy felkapják a vizet. Gondolom, senki sem szereti, ha ilyesmit terjesztenek róla. :) (És azt sem láttam még a hölgyeményeken, hogy mondjuk titkon tetszene nekik a gondolat, vagy eljátszanának vele, mert ebben az esetben mondjuk előnyömre is tudtam volna fordítani a dolgot.)

Hmm, a pontosításhoz milyen egyéb információt írjak még? :)

És köszönöm a válaszaid.

2013. jan. 2. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!