Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pletykák miatt nem ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pletykák miatt nem ismerkednek velem?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyok egyedül és az egyetlen hely ahol ismerkedhetek, az a munkahelyem.Ott viszont rosszindulatú pletyka terjeng rólam.Azt beszélik sötét vagyok mint az éjszaka és böszme, ezért nem kerülök feljebb.Én nem érzem annak magam, amit rám bíznak mindig megcsinálom, ha új dolgot kell megtanulnom ott kicsit megriadok hogy elrontok valamit így tovább tart a betanulás mert lassabban csinálom.Vajon hány fiút tartott vissza ez a szóbeszéd hogy megismerkedjen velem?Nem is próbálkoznak nálam, úgy vélem emiatt.Mit tegyek hogy ez változzon?
2009. aug. 31. 17:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Elég szomorú,hogy a munkatársaid inkább a pletykákra hagyatkoznak és nem adnak esélyt arra,hogy jobban megismerve ezen változtassanak:( Nem született senki sem 100 éves munkatapasztalattal,nem értem emiatt miért kell "böszmének" tartaniuk.Ha ilyenek,lehet hogy nem is ebben a körben kellene keresgélned.Én azt mondom,idővel ők is rá fognak jönni (remélhetően),hogy nem olyannak gondolnak,amilyen valójában vagy.Ja,és pl 1 céges buli is remek lehetőség lehet,hogy ha már ők nem,legalább te megpróbálj nyitni feléjük.
2009. aug. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!