Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni azellen, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni azellen, hogy ne terjedjenek rólam ilyen pletykák?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok, egy olyanra, ahol vmi undorító, ami megy. Nem jöttem össze senkivel az egyetemről, nem volt onnan barátom. Kezdeményezések voltak, csók, de komolyra nem fordult egy sem. Ellenben, akiket elhajtottam, azok a suli nagybikái, akik aztán szépen elkeztdék terjeszteni rólam, hogy leszoptam őket meg sikerült megdugniuk meg hasonló szép dolgokat. Mindezt bosszúból, hogy nem hagytam magam. Sok pletyka visszajutott hozzám, de félek egy csomóról nem is tudok. Csinosnak mondanak, jó nőnek, jól nézeki ki. De akármelyik egyetemi buliba megyek el, odajönnek hozzám egy csomóan, undoírtó módon nyomulnak, én lekoptatom őket, erre jön a sértődés. A gond csak az, hogy megismerkedtem valakivel, akivel van egy közös ismerősünk a suliból. Jó barátok. Nem jött össze a dolog, de nem hajlandó megmondani a srác, hogy miért nem. Félek ez a közös ismerősünk mondott rólam valamit, ami nem is igaz és ilyen könnyűvérű nőcskének tart, aki mindenkivel lefekszik. Pedig fél évig húztuk a dolgot, megismerhetett igazán, mondtam is neki,hogy mik terjednek rólam, és, hogy nem vagyok ilyen. Vagy ha a havernak hisz és nem nekem és emiatt nem akar tőlem semmit, akkor jobb is ha hagyom a fenébe igaz?
2010. okt. 12. 19:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Félelmetes amit írtál, én azt hittem, csak a középiskolában ilyenek a gyerekek, nálunk az egyetemen már nem volt ez jellemző.

Szerintem sajnos ilyen debil emberekkel nincs mit tenni, akiket elhajtottál és ilyeneket terjesztenek mert kőbunkók, a lányok azért mert féltékenyek. Legfeljebb annyit tehetsz, hogy akik ilyenek elkerülödöd őket, biztos van pár normális ember is.

2010. okt. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ilyen esetben jobb ha hagyod. A pletykák terjedését nem tudod megakadályozni, mivel ez rajtad kívülálló dolog.Elég idegesítő, engem is nagyon zavarnak az ilyenek, de meg kell szokni, és aki a barátod, vagy akinek számítasz, az úgyse hiszi el őket.
2010. okt. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

igen, szerintem is félelmetes, én is azt hittem ez max a gimiben divat.

a barátaim persze nem ilyenek, ők tudják, mi igaz rólam és mi nem.

de egy ilyen helyzetben mit tudok tenni szerintetek, amikor jön valaki, aki tetszik nekem, de nem lesz belőle semmi, mert az ilyen pletykáknak hisz, ahelyett, hogy megismerne jobban??

2010. okt. 12. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia én most tanácsolnánk neked vmit a pletykával bár milyen nehéz is ne foglsalkoz vele ugyis tudod hogy, nem igaz előbb vagy utobb ugyis rájöö9nek hogy más áldozat után kell nézniük az meg a másik az olyan fiu vagy lány aki inkább a másiknak vagy a többieeknek hisz ugy hogy , még az esélyt se adja mneg neke nem érdemelem meg . A kapcsolatnak mm,ár az elkezdsése is bizalomra épül.Viszont ezzen meg vagyok én is lepődve hogy, egyetemen ilyen srácok vannak ember azt gondolná vmennyire már benőtt a fejük !
2010. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elnézést a hibákért!
2010. okt. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!


ismerős a helyzet, alám egy csaj kavart, szintén az egyetemen, szimplán irigységből, elásott mindenki előtt, olyanok beszéltek rólam akikkel egy szót nem váltottam. Volt egy fiu, aki tetszett az a ribi meg szépen bekavart nekem nála is... Én nem bírtam idegekkel. Állandóan megy minden nálunk, furkálják egymást ki, sose okoztam senkinek semmi bánatot, mégis mindig az én vérem szívták! Szóval én teljesen megértelek...


22/L

2010. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!