Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi idegesít a legjobban amit...

Mi idegesít a legjobban amit mások csinálnak veled, vagy a környezetedben?

Figyelt kérdés

Személy szerint én felakasztom magam, ha valaki úgy szólítja meg a másikat, hogy Atikám, Jenőkém. Ez olyan felszínes és általában mindig valami szívességkérés a vége.


A másik amitől falra mászom, a tesózás. Szia Tesó! Mintha a 9. kerületi gettóban lennék a Tűzoltó szélén.


De a prímet a valósítsd meg önmagad, légy önmagad duma teszi. Inkább maradtál volna csöndben, ha ennél jobb hozzászólást nem tudsz kategória nálam.


A legjobb ezekben, hogyha szóvá teszed, még téged néznek hülyének.



2013. jan. 2. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki elmondja a véleményét valamiről és azt hiszi, mindenkinek egyet kell értenie vele.
2013. jan. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én attól mászok falra, ha elkezdek beszélni és egy rohadt mondatot nem tudok végigmondani mert valaki belekotyog...:D
2013. jan. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gyűlölöm, amikor valaki, aki tanulatlan is,nincs szakmája, sem nyelvtudàsa, korán gyereket vállalt, hitelt vett fel -tehát mindent megtett, hogy elszúrja az összes lehetőségét a továbblépésre- nagy hangon panaszkodik a gazdagokra. Mert azok milyen szemetek. Mert tisztességesen nem lehet meggazdagodni, hiszen itt van ő, aki tisztességes és íme, nem sikerült neki...
2013. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok:D

Azt is utálom még, amikor valakinek láthatóan valami baja van, bele is kezd a mondandójába, aztán meg ha megkérdezi az ember, hogy mi a baj vagy hasonló akkor az a válasz, hogy ,,semmi" :D Akkor minek kezdett bele?

2013. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Amiket felsoroltatok azok nálam is ott vannak a "nem szeretem" listámon.

2013. jan. 2. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Áh, úgy látszik egyre jár az agyunk, én is ezeket mondtam volna. Önsajnálat, mástól várni a csodát, és egy lépést se tenni felé, sőt akár hátrálni, ha valami őrült jótétlélek mégis tálcán kínálja.

Mondjuk én eléggé toleráns vagyok, és ha elkezdenek nekem papolni, akkor megnyugtatom magam, hogy ez nem az én problémám. És olykor megesik, hogy egy büdös szót sem szólok, de az illető lehiggadva mondja, mennyire örül, hogy meghallgattam. Ja, mondom: "örülök, hogy segíthettem, miszter, négyezret kapok" - persze csak magamban. :)


De ez stratégia, lévén arra van berendezkedve a társadalom, hogy aki életerős, az dolgozzon, tegyen a közösbe, a gyengék meg szükség szerint vegyék ki. Naná, hogy mindenki a gyengeségeit hangoztatja, hogy több jusson neki, az értelmesek pedig lassan rájönnek, hogy nem kell a közösbe pakolászni, mert azt később sem kapják vissza.

2013. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki nem dobja ki a szemetet. (ismerek olyat, aki SOHA nem dobja ki a szemetet maga után, mindenhol széthagyja, hűtőbe visszarakja az üres tejesdobozt stb.)


ha valaki úgy csinál mintha komolyan venné amit mondasz, és közben nagy ívben leszarja, és legközelebb ugyanúgy csinálja (gondolván magában had pofázzon ez a barom)


ha valaki hazudik, és hülyének néz, csúsztat, vagy nem arra válaszol amit kérdeztem.

2013. jan. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!