Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek nincs hányingeretek az...

Nektek nincs hányingeretek az olyanoktól, amikor egy köztudottan meleg ismert fiúról csinálnak csajos riportokat?

Figyelt kérdés

Pl egy ismeert sportolóról nyomják sorozatban a riportműsorokat, hogy neki éppen milyen hatalmas barátnője van vagy faggatják, milyen típusú lányok jönnek be neki stb stb.


Nem azt mondom, hogy híresztelni kell a melegségét, de ez az ellentettje is nagyon durva sztem, amikor erőszakosan igyekeznek ráerőltetni a hetero-imaget, és miközben kb mindent tud az ember róla, elég visszataszító, ahogyan hosszasan ecseteli "az ideális csaj"-típust, amit persze többen megírtak neki.


Mi a véleményetek? Sztem ennél sokkal jobb megoldás lenne, ha csak simán csendben maradna, de persze a pletykák ellen meg próbálnak harcolni ... Hát tudja fene, nekem fura.



2012. dec. 7. 21:46
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
76%

nem foglalkozom vele


a sportolót az eredményeiért kedvelem, a zenészt a zenéjéért, a színészt az alakításáért


leszarom a magánéletét és a médiacirkuszt

2012. dec. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:

á azért ez nem ilyen egyszerű ...

tudok olyan sportolóról akit simán kiraktak azonnal amikor kiderült a dolog, aztán ezt nagyon egyszerűen azzal magyarázták h a többi srác nem viseli el az öltözőben és stb, azaz az eredményt elértek esetében meg már jobb a bizonytalanság fenntartása


szal azért ez nem egészen csak magánéleti kérdés sztem igen sok területen (főleg ahol a férfiasság mint szimbólum szinte követelmény)

most nem?

2012. dec. 7. 22:03
 3/70 A kérdező kommentje:
ja de ismert DJ-ről is tudok akinél cirkusz volt mert imádták a fiatalok, aztán amint ez úgy elég biztossá vált, egyszerűen nem mentek többet, kész, annyi lett neki
2012. dec. 7. 22:04
 4/70 anonim ***** válasza:
71%
nem tudom, én a magam nevében nyilatkoztam, nem az ostoba emberek nevében
2012. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
36%

Tudod, aki "köztudottan meleg" azok többsége még véletlen sem az. Szóval egyáltalán nem biztos, hogy az egész csak reklám...


Mellesleg az egész értelmetlen dolog, mert ebben az esetben teljesen mindegy, hogy milyen az irányitottsága, a fontos a sportteljesitménye.

2012. dec. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 A kérdező kommentje:
jó hát most ez így nagyon szép, de azért én kemény példákat tudok sajnos az életből ... és bizony főleg a sportéletből. neveket most hagyjuk, de van szerencsém 100% biztonsággal tudni egyesek esetében.
2012. dec. 7. 22:16
 7/70 anonim ***** válasza:
28%
és voltaképpen miért pörögsz e téma körül?
2012. dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

mert pont van ilyen ügy XD

aztán kiakadtam hirtelen, ja meg ennek kapcsán volt pár srác aki mesélte ebből meg abból az egyesületből ...


Most ez így nagyon szép, hogy "csak a sportteljesítménye számít", na de sztem ezt maga a kommentet író se gondolja komolyan ...

2012. dec. 7. 22:21
 9/70 anonim ***** válasza:
63%
Szánalmas inkább.
2012. dec. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 A kérdező kommentje:

igen, az mindenképpen :(

az más kérdés, hogy ebben a k világban egyesek esetében talán muszáj ezt művelni, de hát mondjuk ez inkább ezt az országot jellemzi ...

2012. dec. 7. 22:25
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!