Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sosem értettem (koreai kultúrá...

Sosem értettem (koreai kultúrával kapcsolatban, többi lent)?

Figyelt kérdés
sosem értettem hogy a koreai kultúrában akirálynénak egyszer ilyen egyszer olyan haja van. a jang geum ben a királynénak nagy körbefonott haja van viszont a Dong Yi-ban és a Yi San ban hátul van egy konty és benne egy dísz

2013. jan. 2. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Oké, oké... de mi a kérdés?
2013. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az évek múlásával változnak a trendek.
2013. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
arról is szó van hogy melyik kinai dinasztia volt és ennek milyen hatásai voltak mert korea nem is tudom milyen de valami alárendeltségi viszonyban volt kínával állatlába de mivel nem vagyok biztos benne többet nem mondok
2013. jan. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze ez alkalomtól is nagy mértékben függ. Ünnepségeken, rendezvényeken nagy hajuk szokott lenni, hétköznap meg kissé visszafogottabb. De ez csak egy tényező a sok közül.
2013. jan. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!