Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Problémám van az ismerkedéssel...

Problémám van az ismerkedéssel, kapcsolatok létrehozásában. Hogy tudnék változni?

Figyelt kérdés

20F

Soha nem tudtam hosszútávú barátságokat / párkapcsolatokat létrehozni, fenntartani pláne nem. Nehezen bízom meg az emberekben, tartok a kritikától, szörnyen zavar a negatív vélemény, még ha azt egy haver csak viccből, esetleg észrevétlenül mondja akkor is.


Lányokkal igazából nem tudom hol lehetne NORMÁLISAN ismerkedni. A diszkók és hasonló helyek soha nem tetszettek, az ott lévő emberek meg végképp nem.

Gáznak gondolom, hogy nem volt egy komolyabb barátnőm se.


2013. jan. 2. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Fuh! Ezt hosszú lenne megírni. Hallgasd meg Csernus hangoskönyvét a Youtube-on, aminek -A férfi- a címe (mellbevágó lesz). Amúgy én is ilyen vok.
2013. jan. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha továbbra is a csodára vársz, akkor így fog letelni az életed, egyedül és magányosan fogsz megöregedni. Egy befásult életunt ember lesz belőled, idővel. EZT AKAROD?


Segíteni nem tudunk rajtad, legfeljebb csak tanácsokat adhatunk, de csakis akkor lehet jó tanácsot adni neked-ha lehet tudni a problémáidról. Szerintem érted te hogy mire gondolok. Valami oknál fogva zárkózott vagy-azt kellene tudni hogy miért. És tenni ellene-nem nekünk-hanem neked.

2013. jan. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!