Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nekem kellene kezdemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nekem kellene kezdeményeznem a folytatást? (Netes ismerkedéssel kapcsolatos)

Figyelt kérdés

Párkeresési céllal elkezdtem csetelni, rengetegen írtak, de persze a többség teljesen érdektelen számomra. Néhány emberrel viszont kialakult komolyabb beszélgetés is. Egyszer csak azt vettem észre, hogy már órák óta egy férfival csetelek, és nagyon jól el tudunk beszélgetni, képcsere alapján is szimpatikusak voltunk egymásnak. Kicsit bizalmatlannak tűnt, azt hiszem, lehettek már csalódásai az ilyen ismerkedési formákkal, de a kölcsönös szimpátia egyértelműen megvolt.

Mindketten elváltak vagyunk amúgy, 35 és 36 évesek. Fél éjszaka beszélgettünk és úgy váltunk el, hogy mindenképpen legyen valamilyen folytatás. Email címet is cseréltünk, nehogy elkerüljük egymást. A cím alapján egyébként rákerestem. Az, akinek mondja magát. A furcsaság ekkor történt: amikor ugyanis el akartam köszönni, azt írta, hogy ő nem fog jelentkezni, írjak én, ha akarok valamit. Nőként ez rosszul esett, szeretem, ha a férfi a kezdeményező és ezt meg is mondtam neki.

Ennek ellenére írtam pár sort, de csak annyit, hogy én vagyok és várom, hogy jelentkezzen. Erre még válaszolt, de csak annyit, hogy megkapta. Ez néhány napja volt, és azóta semmi. Tényleg nekem kellene kezdeményeznem?

Ti hogy látjátok?


2012. nov. 17. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tényleg ilyen jól elbeszélgettetek, egy próbát mindenképpen megér. Írj rá nyugodtan, legalább látja, hogy valóban komolyan gondoltam, talán több bizalm lesz ettől és azt is látni fogja majd, hogy elég önálló vagy. Én biztos, hogy írnék neki, még akkor is, ha én is úgy gondolom, hogy a pasinak kell kezdeményeznie.. :)
2012. nov. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, írtam, válaszolt is, de most még furcsább a sztori. Lehet, hogy inkább hagyom az egészet....
2012. nov. 17. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!