Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kíváncsi lennék a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék a véleményetekre a netes ismerkedéssel kapcsolatban. Volt már valaki, akinek sikerült párt találni itt? Vagy inkább csak a komolytalan flörtölések a jellemzőek?

Figyelt kérdés
2012. dec. 22. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt kétszer is,de mind a kettőt bebuktam...:D
2012. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem ezen, egy másik oldalon akadtam össze a mostani párommal (nem kapcsolatot kerestem az oldalon, csak haverkodtam mert "kiléptem" a régi életemből, és kellett). 1,5 hónapja nagyon szeretem :)
2012. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van akinek igen van akinek nem.


1x meg lehet próbálni.


Én 1x anno megpróbáltam de nem jött össze, és hagytam is a fenébe azóta 1 szórakozóhelyen ismerkedek.

2012. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1: ismerős a szitu. velem is hasonló történt már.


2: gratulálok! :) sok boldogságot nektek.


3: milyen sikerrel? :D

2012. dec. 22. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokatesóm pl. egy társkereső oldalon ismerkedett meg a későbbi férjével, van is egy kislányuk, szóval akad ilyen példa is. Szerintem aki normálisan áll hozzá a dolgokhoz, az nem fogja beérni a komolytalan flörtölgetéssel se a neten, se a valóságban.
2012. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is a neten találtam meg a párom. De nem könnyű,1 évig keresgéltem . Nem voltak nagy elvárásaim,csak az előző kapcsolataimhoz képest felállítottam egy mércét és nem adtam lejjebb . :) Mondván nem azért akarok magam mellé valakit,hogy ne legyek egyedül,társat kerestem.

Van esély,csak kitartónak kell lenni. 25/N

2013. jan. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én egyszer innen szerveztem le egy vakrandit. Kellemes egyszeri időtöltéses randi volt a városban, de nem volt "tököm" akkor még hozzá, hogy tovább vigyem
2013. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az előző vagyok. Úgy értem itt leveleztünk nyiltan, és itt hívtam el, a GYIK-on :D
2013. okt. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!