Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak én látom ezt így?

Csak én látom ezt így?

Figyelt kérdés
Először is.. Én még csak egy 13 éves fiú vagyok, az ilyesmikről sokat nem tudok, de azért mégis egy vélemény bennem megfogalmazódott. Mint tudjuk nagyon sok olyan videó van ahol videóklippeket elemezgetnek, meg egyebeket.. De folyton az illuminátus motívumokkal, meg agymosással jönnek, de nekem ezekből folyton az jön le, hogy tulajdonképpen azzal mossák az agyadat, hogy mossák az agyadat. Mármint, én hallgatok Lady Gagat, mégsem tagadom meg Istent, nem takarom el az egyik szemem, és nem vagyok sátánista. Nem értem minek kell felfújni az ilyesmiket. Tuladjonképpen a mai világban mindenben lehet rejtett motívumot találni, ha keresünk. Egy magyar versben is meglelhetünk sok-sok dolgot, ami talán rémisztő, vagy nagyon gondolkodtató lehet. Nem értem, mi van ezeknek az embereknek a fejükben? Kivágnak pár rossz minőségű képet, alig hallhatóan a mikrofonon beszélgetnek, és ezt a hanganyagot rávágják a videóra, és azt hiszik megváltották az embereket. Nem arról van szó, hogy minden hülyeség amit mondanak, de mi abban a rossz, hogy pl. Lady Gaga TELEPHONE című számában, Lady Gaga a kezével telefont mutat? Most komolyan.. Na szóval, az a kérdés, hogy ti hogy álltok hozzá az ilyen típusú videókhoz?

2013. jan. 3. 14:45
 1/3 anonim válasza:
Jó kérdés..hát tudod az emberek sokszor buták tudnak lenni. Egyszerűen csak azért,mert a más személyiségű embereket rossznak vélik,vagy jobbnak tartják magukat. Olyan mércét állítanak fel,amely nem valós/nem is helyes másokkal szemben. Mindenkinek a maga háza körül kéne söprögetnie :) Amúgy nem bántásból,de jó hogy fiatal korod ellenére így látod a dolgokat. S most jöhetnek a szidó válaszok a kérdezővel szemben,mint pl. "minek foglalkozol ilyesmivel,menny tanulni". Ez sem probléma,vannak még emberek akik nem érték el az értelmiségi szintet. Én mindenesetre egyet értek veled! :)
2013. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annak örvendek, hogy más is így látja a dolgokat, és köszönöm a választ!:)
2013. jan. 9. 09:15
 3/3 Bittike válasza:
Egyetértek... Szerintem csak féltékenyek rá :) De kellenek utálók is :)
2013. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!